Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek nem volt fogadott...

Akinek nem volt fogadott orvosa, milyen tapasztalatai vannak? Normálisan bántak vele?

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt fogadott dokim, mert a hetedik hónapban költöztünk, új hely, új kórház, senkit sem ismertem, így nem is választottam az orvosok közül, és nem gondoltam hogy emiatt majd hagynak elvérezni a folyosón. :)

Korrekt, normális stílus volt a jellemző a néhány szülőszobás óra alatt, ha kérdeztem, válaszoltak, ha kértem, segítettek, szóval elégedett voltam. Babusgatás, lelki támogatás, kényeztetés, kedveskedés nem volt, de én ezt nem is igénylem, inkább zavar idegenektől. Csak arra volt igényem, hogy bemenjek, megszüljek és hazajöjjünk. Ezt megkaptam. :)


Ja és mindez a győri petzben.

2010. jún. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem az elsőnél volt fogadott orvosom, de akkor az volt az észrevétel, hogy ha ő nem volt ott másik doki rám se bagózott, mindegyik azt mondta hogy jön majd a dokim és ő ellát! Sőt a nővérnek is ezt mondják hogy szóljanak a beteg orvosának, nekik semmi közük hozzá!

Ezért nem akarok most fogadni!

2010. jún. 22. 19:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem mindkét terhességem alatt nem volt fogadott dokim.1.babámat 2008ban szültem.akkor éjfélre értünk be a kórházba,akkor kelt az ügyeletes.még csak a hajnali 3ig

úgy ahogy rám néztek,de akkor burokrepesztés,és utána hiába szenvedtem hajnali 6ra már tolókkal,senki sem nézett rám.akkor jött le az osztályvezető főorvos,mert

műszakváltás volt,így ő vele szültem :-(

és most 2án szültem ugyan ott,és ugyan úgy ügyeletesnél.mondanom sem kell,ég és a föld!Szintén éjjel érkeztem(igaz másnap túlhordás miatt be kellett feküdnöm)hajnalra elmúltak a fájások,de már bent tartottak.másnap szinte fél óránként jöttek a szülésznők,orvosok.Bekötötték az infúziót,azután is folyamatosan rám néztek segítettek,kérdeztek.

tehát le a kalappal.

ennyire számít hogy idén már bababarát lett a kórház :-)

győr

2010. jún. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát igen! Én is ebben reménykedem, csak az a baj hogy itt ismerik az embert, főleg aki már szült és tudják ki kihez jár vagy járt régen, ezért vagyok nagy dilemmában!

Köszönöm a választ!

2010. jún. 23. 19:27
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaj ! És gratulálok a babához!!!
2010. jún. 23. 19:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!