Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Gravida terhesvitaminnal...

A Gravida terhesvitaminnal kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 07:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bevált, nem lettem tőle rosszul, nem híztam. Az utolsó trimeszterben már nem szedtem naponta.
2010. márc. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én bevettem és egy félóra múlva kihánytam!Most úgy csinálom,hogy este vacsi után veszem be sok folyadékkal,így viszont nagyon bevált!Mert előtte Elevitet szedtem ,de attól nagyon szorulásom lett!Üdv:21 hetes kismama
2010. márc. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én is gravidát szeedek amióta kiderült a terhességem! semmi bajom nem volt tőle! már 31 hetes vagyok, és eddig 4,5 kiklót hiztam,tehát semmi rossz mellékhetása nincs...málam legalábbis!:)
2010. márc. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én Gravidát szedtem terhesen is és most szoptatás alatt is. Tökéletes volt számomra! Nem híztam, nem émelyegtem tőle, és egy gyönyörű 4 kilós fiam született! :)
2010. márc. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is Gravidát szedek és bevált. Nincs szorulásom tőle, nem híztam egy dekát se. Viszont nálam nagyon fontos, hogy azonnal étkezés után kell bevennem, mert különben visszajön.
2010. márc. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2010. márc. 9. 10:51
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Előző és a mostani terhességemnél is ezt szedtem/szedem, semmi gondom vele (nem vagyok nagyon éhes tőle, nem hízok). Az a lényeg, hogy ne reggel vedd be, mert akkor hányingert, hányást okozhat!
2010. márc. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én is ezt szedem és bevált.nem vagyok rosszul tőle.én eeddig 17 kilót hiztam,bár rám is fért,mert 47 kilóról indultam.


30 hetes km

2010. márc. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp nagyon hasznos, de legfőképpen azért, hogy a szülés után jó minőségű legyen a tejed. A terhesség ui. nagyon leszívja a vitaminraktárakat, elégtelen vitaminbevitel esetén a tej minősége gyenge lesz és a baba ki fogja köpni egy hónap után - pedig legalább 6 hónapig nagyon nagy szüksége van rá!
2010. márc. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jól lehet vele "fogyni" mert nálam is azonnali hányást okozott!!
2010. márc. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!