Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Törvényszerű, hogy beágyazódás...

Törvényszerű, hogy beágyazódáskor vérzés, vagy barnázás jelentkezzen?

Figyelt kérdés
Alhasi szurkálások ugyan jelentkeztek,de semmi pecsételés vagy hasonlók...akkor erre a hónapra leis tehetek a babáról?
2012. jan. 7. 09:27
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
szia!!évi!!tegnap én voltam a 57-es válaszoló csak elfelejtettem aláírni!!na mindegy!!na nekem is fúl negatív lett a teszt de nem értem!!na én teljesen feladtam!!semmi változás nincs a hőm fent a mellbimbóm ugyan úgy érzékeny!!szerintem csak késni fog!!vagy nem is tudom mire gondoljak!!a ciszta fent tarthatja a hőmet??mert már másra nem tudok gondolni mitől ilyen magas a hőm!!netti!!írj ha vagy!!ja és nem jött meg!!
2012. jan. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 A kérdező kommentje:

Szia Netti!

Sajnálom,hogy negatív lett a teszted!!!!!Borzalmasan kiborító érzés!!!:(

Nem hiszem,hogy ciszta!!!!!!!!!Inkább csak késik.

Mitszólnál ha tartanánk a kapcsolatot továbbra is?Akár itt,akár privát e-mailben?

Puszi Évi!

2012. jan. 16. 11:30
 63/66 anonim ***** válasza:
Netti!A 27. válaszoló vagyok.Én sajnos nem értek a görbékhez,soha nem is vezettem.2 gyerekünk már van,akik első próbálkozásra jöttek össze,így eszembe se jutott.Most is még csak a 2. havi próbálkozásnál vagyunk,majd jövő héten kiderül...
2012. jan. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:

sziasztok csajok!!

évi:bár negatív a teszt de még mindig fent a hőm!!és a mellbimbó érzékenység meg van(legalább is reggel nagyon éreztem)és most is úgy érzem mint ha megnőtt volna!!meg van duzzadva!!

kedves válaszoló:én nem azt mondom,hogy rá kell görcsölni a baba projektre de a hőgörbe szerintem sokat segít!!kb 5 hónapja mérem a hőm de még mai napig se tudom értékelni!!majd írd meg mi lett az eredmény!!addig is megy a drukk!!netti!!

2012. jan. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:

A (többek között)a 63.válaszoló vagyok.Netti,tudom,hogy nem írtad,hogy görcsöljek rá.Azért nem nem "foglalkozom" semmivel(ovu,hőgörbe)mert már van 2 gyerekem,40 éves leszek,és abszolút ajándéknak tekintjük,ha jön még egy baba.Ám nem akarjuk megerőszakolni a természetet,ezért bízzuk az égiekre.Én is NAGYON DRUKKOLOK Neked.Majd írok.

Kedves kérdező:Bocs az OFF-ért.

2012. jan. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
kedves 63-as válaszoló:teljesen megértelek!!bár én még nem tudom mennyi gyereket szeretnénk vagy mennyi jön össze de sajnos még nekem 30 évesen még nincs gyerekem!!így attól tartok ki fogok futni az időből!!érted??én nem azt mondom,hogy 40 évesen már ne szüljön senki te se!!de félek a kockázatoktól!!remélem nem értetted félre!!netti!!
2012. jan. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!