Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Törvényszerű, hogy beágyazódás...

Törvényszerű, hogy beágyazódáskor vérzés, vagy barnázás jelentkezzen?

Figyelt kérdés
Alhasi szurkálások ugyan jelentkeztek,de semmi pecsételés vagy hasonlók...akkor erre a hónapra leis tehetek a babáról?
2012. jan. 7. 09:27
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
áhh ez a feszítő érzés nagyon idegesít!!már nem is reménykedek!!teljesen elbizonytalanít!!még csak 2 napja ment vissza a hőm!!
2012. jan. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 A kérdező kommentje:

Sosem szabad feladni!!!Nyugi!

Na,mennem kell melózni!

Drukkolj,hogy reggel fent maradjon a hőm!

Én is szorítok neked!

Évi

2012. jan. 13. 12:47
 53/66 anonim ***** válasza:

drukkolok!!én is megyek egy kicsit mert a rakott krumplit össze kell állítani!!

majd még beszélünk!!szia!!

2012. jan. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 A kérdező kommentje:

Holnap egésznap dolgozom sajnos....

És mi van veled???Fejlemények?Hőd?

Puszi!

Évi

2012. jan. 13. 23:27
 55/66 anonim ***** válasza:
szia Évi!!sajnálom,hogy ma egész nap dolgozol!!remélem ha itt leszel elolvasod!!nálam minden változatlan!!még most reggel nem csináltam tesztet!!majd ma veszek!!a hőm is fent van!!reggel amikor felkeltem nagyon éget és érzékeny volt a mellem és még mindig érzem!!meg este is érzékeny volt!!ma vagyok a ciklus 32-dik napjánál és még mindig azon filozók ma csináljak-e tesztet vagy nem!!egyáltalán érdemes-e csinálnom tesztet!!na mindegy!!veled mizus??írj ha vagy!!netti!!
2012. jan. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 A kérdező kommentje:

Szia Netti!

Nekem megjött sajnos!Ki is buktam rendesen...

Veled mizujs????

Remélem neked pozitív élményeid lesznek!!!

Évi

2012. jan. 15. 11:18
 57/66 anonim ***** válasza:
sajnálom tényleg,hogy megjött!!én is volt,hogy teljesen kibuktam!!tudom milyen érzés!!sajnos!!nekem még mindig nem jött meg!!a hőm 2 tizedet eset!!ezt a hőt 3:35-kor mértem tehát 36,8-ról 36,6 ra eset le!!de amikor felkeltem újra mértem 36,9 és reggel egy kicsit görcsöltem meg fájt a derekam ami már el is múlt!!teljesen tanácstalan vagyok!!a tesztet még nem mertem megcsinálni!!szerinted most mi van??írj léci!!
2012. jan. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:

A 27. válaszoló vagyok.Nagyon sajnálom,kedves kérdező!

Netti!Szerintem lassan csinálhatsz tesztet.Én 23.-ra nem várom,aztán majd kiderül...írj majd!

2012. jan. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:

hát kedves 27-es válaszoló!!

szerintem már rég tesztelhettem volna de őszintén megmondva féltem félek tesztelni!!még mindig semmi!tehát még mindig nem jött meg!!te értesz a hőgörbékhez??te mikor fogsz tesztelni??ma vagyok a ciklus 33-dik napjánál!!

2012. jan. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 A kérdező kommentje:

Kedves 57.válaszoló!

Köszönöm!Hát igen kibuktam,szószerint...ismét egy hónap várakozás és reménykedés...

Nekem is pontosan 2 tizedet esett a hőm és tudtam is,hogy megjön.

Szerintem várj még egy kicsit,és ha elkezd visszamenni az ébredési hőd akkor tesztelj.

Tüneteid vannak?Görbéd?Milyen hosszú a ciklusod?

Várom válaszod!

Évi



Neked is köszönöm 27.válaszoló!!!



Szia Netti!

Mizujs veled?

Csináltál tesztet????

Puszi!

Évi

2012. jan. 15. 22:59
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!