Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Törvényszerű, hogy beágyazódás...

Törvényszerű, hogy beágyazódáskor vérzés, vagy barnázás jelentkezzen?

Figyelt kérdés
Alhasi szurkálások ugyan jelentkeztek,de semmi pecsételés vagy hasonlók...akkor erre a hónapra leis tehetek a babáról?
2012. jan. 7. 09:27
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
nálam nem volt semmi pecsételés!!ma vagyok 7 dpo-n!!még lehet ilyen pecsételés de nem biztos!!mi pár hónapja próbálkozunk!!és ti??én 14-15-re nem várom!!kb.7 nap van még!!most kezdődőt a mellbimbó érzékenység DE nem tulajdonítók neki nagy jelentőséget mert ez lehet menszi előjele is!!
2012. jan. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 A kérdező kommentje:
Mi 3 éve próbálkozunk,de semmi...mindíg csak a csalódás,hogy negatív a teszt.Ezért én is így vagyok ezzel mint Te,hogy nálam is megvan a mell érzékenység,de nem fújom fel a dolgot...
2012. jan. 8. 14:00
 23/66 anonim ***** válasza:
sajnálom,hogy ilyen régen próbálkoztok!!orvosnál voltál már??én most kezdtem el inni a palástfű teát!!remélem használni fog!!beágyazódást segíti elő!!netti!!
2012. jan. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 A kérdező kommentje:

Igen...én is épp most kortyolgatom a palástfű teámat:)!

Igen...hát nem könnyű,mert 2 év után összejött,de elvesztettem a babát.Korán a 6-7. hétben.Aztán eltelt 3 hónap elmentem dokihoz,aki aztmondta,hogy félév múlva menjek vissza,ha addig nem jön össze és kivizsgál,eltelt a fél év majd ismét aztmondta,hogy fél év múlva menjek vissza...szerinted???Csak húzza az időmet!NEM?

2012. jan. 8. 15:07
 25/66 anonim ***** válasza:
hát igen!!nem értem ezt az orvos!!nem lenne jobb másik orvos keresni??hormon vizsgálatot se csinált??ez fura!!
2012. jan. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 A kérdező kommentje:
NEM...SEMMIT...De én is úgy gondolom,hogy másik orvos után nézek!
2012. jan. 8. 16:18
 27/66 anonim ***** válasza:
Valóban jobb lenne minél előbb dokit váltani.UH-al se szokott megnézni,hogy van-e peteérésed?Én már 2x szültem,de egyik baba beágyazódásánál se volt se vérzés,se barnázás.Most a 3. babára várunk,2 hónapja próbálkozunk.Igaz,én nem használok se ovutesztet,se görbét,de a dokim az elmúlt 3 hónapban megnézett UH-al,hogyan is állok peteéréssel(van-e egyáltalán).Soha nem volt gondom,ám 40 éves leszek...vérvételt is csinált,hormonokat,pajzsmirigyműködést is nézett,de minden oké.
2012. jan. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
kedves kérdező!!mizus veled??hogyan alakult a hőd??írj ha vagy!!
2012. jan. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 A kérdező kommentje:

Szia kedves 27.válaszoló!!!

Nem a kisújját nem mozdítja az orvos!Majd fél év múlva menjek vissza...már másodszor kosarazott ki ezzel!

szerinted meddőségi klinikán kellene dokit keresni?Ott komolyan vennék,hogy babát szeretnénk a párommal?

2012. jan. 11. 22:52
 30/66 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!!!

Igen,vagyok:)!!!Így alakul a görbém:

[link]

Se fel,se le nem megy egyenlőre!Milyen jó lenne,ha így maradna...

2012. jan. 11. 22:55
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!