Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Törvényszerű, hogy beágyazódás...

Törvényszerű, hogy beágyazódáskor vérzés, vagy barnázás jelentkezzen?

Figyelt kérdés
Alhasi szurkálások ugyan jelentkeztek,de semmi pecsételés vagy hasonlók...akkor erre a hónapra leis tehetek a babáról?
2012. jan. 7. 09:27
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:

igen van görbém!!felrakom ha gondolod!!ja a pirossal jelölt akkor nagyon rosszul aludtam mert 2 órakkor felébredtem és már nem bírtam vissza aludni!!

[link]

nem tudom lehet-e értékelni de nekem sosem volt még ilyen görbém!!szerinted??

2012. jan. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 A kérdező kommentje:

Az utóbbi napokban neked is szép magasan van a hőd!:)

Te is ilyen korán kelsz?Én is 4-kor...

Hány naposak a ciklusaid?

2012. jan. 13. 10:27
 43/66 anonim ***** válasza:
igen ilyen korán kelek!!sajnos!!elvileg 32 naposak a ciklusaim!!bár már nem tudom!!a ciklus.hu szerint 32 naposak én most számoltam ki a 4 hónap átlagát vettem és szerintem is 32 naposak!!amúgy legalább 2 éve vezetem a ciklus.hu-n a ciklusaimat!!és most kezd beállni 32 napra!!szerinted??
2012. jan. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 A kérdező kommentje:
Így nézve a görbédet,szerintem teljesen reális az esélyed a babára!
2012. jan. 13. 10:41
 45/66 anonim ***** válasza:
köszi!!csak nem akarok koppanni!!érted??lehet már rég tesztelhettem volna??nem tudom!!szerinted??
2012. jan. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 A kérdező kommentje:
Nem,nem!Szerintem semmiképp ne tesztelj még!Tudom nehéz kivárni,hisz én is ebben a cipőben járok!!!De légy türelmes!Ha összejött a baba,a görbéd alapján még nem ágyazódhatott be rendesen.Szerintem várd meg a hétfőt!Akkor már tuti.
2012. jan. 13. 11:04
 47/66 anonim ***** válasza:
hát igen!!szerintem is várok!!mást úgy sem tehetek!!teljesen feszül a hasam!!meg a olyan fura!!ez most szerinted menszi vagy más??
2012. jan. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 A kérdező kommentje:
Igazság szerint ilyen jelekre személyszerint nem adok,mert annyiszor gondoltam már ilyen dolgokból,hogy terhes vagyok...megtanultam higgadt maradni.Lehet mindkettő!Lehet a mensi előjele és lehet baba előjele is!Ilyenkor még nem nagyon elkülöníthető a kettő.
2012. jan. 13. 11:40
 49/66 anonim ***** válasza:
sajnos én is tudom!!bár anyukám azt mondta,hogy ő velem mikor terhes volt teljesen alul fel volt dagadva!!fel volt puffadva!!hát most teljesen én is így vagyok!!felszoktam puffadva én is de most kicsit talán jobban!!de ezeket a tüneteket,jelenségeket nem fogom terhességnek tituálni!nem veszem figyelembe!én inkább menszi előtt görcsölni szoktam(igaz az nap mikor megjön meg a hőm is mutatja! le szokott esni!ma szerintem veszek tesztet!!ha sikerül valamilyen érzékenyt veszek!!
2012. jan. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 A kérdező kommentje:

Ha van,Qupido tesztet vegyél,az 10-es érzékenységű.Én nem veszek tesztet még,nehogy kísértésbe essek!

Majd vasárnap,vagy hétfőn...

2012. jan. 13. 12:27
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!