Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Törvényszerű, hogy beágyazódás...

Törvényszerű, hogy beágyazódáskor vérzés, vagy barnázás jelentkezzen?

Figyelt kérdés
Alhasi szurkálások ugyan jelentkeztek,de semmi pecsételés vagy hasonlók...akkor erre a hónapra leis tehetek a babáról?
2012. jan. 7. 09:27
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
szia!!mizus??semmi baj nincs a görbéddel amennyire értek hozzá!!ma hogyan alakult a görbéd??teszteltél már??van valami fejlemény??írj ha vagy!!nagyon izgulok!!megy a drukk!!netti!!
2012. jan. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 A kérdező kommentje:

Szia Netti!!!

Ma is 36.9!:)De igazán a holnapi nap miatt izgulok,mert holnap nem kellene megjönnie és már most parázok a reggeltől!Nehogy leessen a hőm...aztán ha nem esik le a hőm a holnapután reggeltől tartok.

Igazából tüneteket nemnagyon tudok mondani mert minden menses előtt érzékenyek a melleim...ennek már nem "dőlök be".Egyetlen dolog ami furcsa volt az a petefészek szurkálás a 7 és a 10.dpo-n.

2012. jan. 12. 11:05
 33/66 anonim ***** válasza:
szia!!hát az nekem is van!!mert én egy nappal utánad vagyok!!vagy még többel!!nekem is a hőm szépen vissza ment!!a mellbimbóm nekem is érzékeny lett mára!!így nem is tudom mi van!!írj!!
2012. jan. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 A kérdező kommentje:
Akkor izgulhatunk egymásért!!!
2012. jan. 12. 12:37
 35/66 anonim ***** válasza:
hát igen van miért!!remélem mind kettőnknek össze jön!!bár jó lenne tudnom mikortól számoljam a 14 napot!!érted??mikor volt az ovum!!de szerintem 14-15-nél hamarabb nem tesztelek!!és te??
2012. jan. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 A kérdező kommentje:

Én vasárnap,vagy hétfőn,ha addig nem jön meg!

Nagyon drukkolok neked!!!

2012. jan. 12. 13:09
 37/66 anonim ***** válasza:
én is drukkolok neked!!legrosszabb esetbe is ma 9 dpo-n vagyok!!akkor még lehet nem fogok tesztelni csak vasárnap vagy hétfőn!!remélem addig kibírom!!keddig feltétlenül tudni szeretném mert megyek a dokihoz!!netti!!
2012. jan. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 A kérdező kommentje:

Hétfőn szerintem már biztosra megmutatja a teszt mi is a helyzet!!!REMÉLJUK A LEGJOBBAKAT!

Na...holnapra fel!Reggel vagy leesik a hőm...vagy nem...

Jó éjszakát Netti!

Évi

2012. jan. 12. 23:09
 39/66 anonim ***** válasza:
szia Évi!!mizus??van valami fejlemény??remélem fent van még a hőd!!reggel 36,8 volt!!a mellbimbóm még mindig érzékeny!!és talán még jobban mint tegnap!!én már tűkön ülök!!már alig birok magammal!!!írj ha vagy!!netti!!
2012. jan. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 A kérdező kommentje:

Szi Netti!!!!

Ezt a reggelt megúsztam!!!:)Fent maradt a hőm!!!A mellérzékenység nálam is folyamatosan jelen van,és fehér mirígyek jelentek meg a mellbimbómon.De ez lehet az egyik hormontól is... a nevét nem tudom.Még mindíg nagyon óvatos vagyok,nem élem bele magam.Én is tűkön ülök ahogy te is!De vasárnapig vagy hétfőig kibírom...nehezen.Neked van görbéd???

Évi

2012. jan. 13. 10:04
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!