Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja január 14. én?...

Ki nem várja január 14. én? Valakivel együtt tudok izgulni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 12:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:

Úgy olvastam, mintha beágyazódáskor leeshet a hő, de lehet hogy rosszul emlékszem, akkor bocsánat.


Enyém ilyen most:

[link]


Második babámmal ilyen görbém volt:

[link]

2012. jan. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Remélem, igazad van. :-)
2012. jan. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/81 anonim ***** válasza:
Én 20-22 re nem várom csatlakozhatom hozzátok?
2012. jan. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 A kérdező kommentje:

Természetesen!!!!:)

Mindenkinek örülünk!!!!!

2012. jan. 3. 15:34
 35/81 anonim ***** válasza:

Mandarina!


Légy üdvözölve! :-)

2012. jan. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok?
2012. jan. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 anonim ***** válasza:
Három napja a görbémen volt egy egy napos, szép visszaesés, volt egy kis barna folyásom (pár csepp a bugyin), de a hőm két napja újra 36,9. Tegnap délután, estefelé jelentkezett erős méhfájdalom és a derekam is fájt, csípőtájékon. Mára a méhfeszülés megmaradt, a melleimet is érzem, de nem fájnak, csak feszülnek. A hasam jó kemény a köldököm alatt. Olyan, mintha mindjárt megjönne. De elviselhető, nem szurkálódó, hanem feszülő. És van némi szédelgés, álmosság is, de ez nem vészes. Barnázásom soha nem volt ezelőtt, esés sem a hőmben a luteális szakaszban. Reménykedni nem merek még, de nem tudom nem észrevenni a méhfeszülést és a szédülést. Mit gondoltok? Veletek mi a helyzet? Lehet, hogy csak valami bacit kaptam el?
2012. jan. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó te mikorra nem várod? ez így elmondás alapján gyanús,hogy baba:)szurkolok!


Nekem tegnap volt pár csepp barna a bugyiban, meg úgy 3 napja érzek mensi-szerű görcsöket, de csak 1-2 percre, és nem olyan sűrűn. Szurkálást, feszülést érzek az alhasamban, meg van, hogy erősen szédülök. Mellem érzékeny de az csak időszerűen, elég érdekes érzés... hát nem tudom, néha elkezdek reménykedni, olyan rossz,hogy még ennyi idő van a nem vártig:( Szurkolok mindenkinek!!:)

2012. jan. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/81 anonim ***** válasza:

Köszönöm, hogy szurkolsz. 10-ére nem várom. Nagyon sok van még addig és mint mondtam, nem nagyon érdekelnek a tünetek, de van ami mellett már én sem tudok elmenni észrevétlenül. Amikor ma reggel a párom jegyezte meg, hogy Anya, neked mekkora cicijeid lettek, na az már feltűnő. :-)Főleg, hogy Ő minden nap (így minden ciklusomkor is) lát. Utána kezdtem el átgondolni, mi más ebben a ciklusban...


Te mikorra nem várod?

2012. jan. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 anonim ***** válasza:

Én is 10-re nem várom. Nekem is görcsölt egyik nap a hasam, pedig nem szokott. Sokszor lever a víz ok nélkül. Égnek a cicibimbóim.

Nekem ezek elég gyanús tünetek, mert az első kettővel is ezek voltak a nem várt mensi előtt.

Jaj de drukkolok magunknak :)

Kedves válaszoló, aki szintén 10-re nem várod, mikor fogsz tesztelni?

2012. jan. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!