Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség elején lehet teherbe...

Terhesség elején lehet teherbe esni, ha együtt voltam valakivel közben?

Figyelt kérdés
2007. dec. 12. 18:31
 1/7 anonim válasza:
100%
Hogy lehetne teherbe esni, ha már terhes vagy? Ez érdekes. Vagy lehet nem jól fogalmaztad meg a kérdést.
2007. dec. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem...Ha terhes vagy,hogy eshetsz mégis teherbe???
2007. dec. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
MI VAN?????? Tanultál te biológiát valaha??????
2007. dec. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%

Ezen már én is gondolkodtam, akármilyen hülyeségnek is tűnik első hallásra. Mert ugye lehet több pete megérve, amik akár különböző napon is megtermékenyedhetnek. VAgy lehet, még beágyazódás előtt érik egy újabb pete, és az is megtermékenyülhet. Ebből lehetnek a kétpetéjük ikrek.)

De nem ártana terhesen nem félreke...lni.!!

2007. dec. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Arra gondoltál esetleg, hogy két különböző petesejtet termékenyít meg két különböző hímivarsejt (KÖZEL EGYIDŐBEN!!!)??

Én úgy tudom elvileg lehetséges igen ritkán. Hülyeségnek tűnik, de a tv-ben láttam egy ikerterheséggekel kapcsolatos dokumentumfilmben. Tényleg!!! Nem hiszem, hogy erre gondoltál, akkor meg józan paraszti ész..!!! De az elgondolkodtató, hogy emiatt aggódsz...

2007. dec. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ez igen érdekes kérdés! Aminek nem sok értelme van, de szerintem elírtad... Nem véletlenül ciklus elejét akartál írni? Ha igen akkor a válasz is Igen, mivel kilökődés orgazmus hatására is történhet(bár sztem annyra nem gyakori eset).... Sztem, ha elírtad a kérdést, fogalmazd meg újra és akkor talán több segítséget fogsz kapni!
2007. dec. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én láttam olyan dokumentumfilmet, ahol két petéjű ikrek születtek, ráadásul az egyik egy fekete fickótól. Elég morbid tényleg, de előfordulhat. Minek estél teherbe a meglévő baba apukájától, ha nem férsz a bugyidba? szerintem legalább védekezz, ha már félrek.félsz
2010. jan. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!