Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja január 14. én?...

Ki nem várja január 14. én? Valakivel együtt tudok izgulni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 12:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 anonim ***** válasza:

sziasztok!

6-ra nem várom. Nekem nagyon szúr a hasam alul, ilyet nem szokott csinálni, és tegnap nagyon sokat szédültem, émelyegtem. Elég gyakran vagyok éhes, de ha elkezdek enni nagyon gyorsan el is megy az étvágyam, és hányingerem lesz...reménykedek, de még elég sok idő...:) van valakinél valami tünet?

2011. dec. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/81 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Mi így alakultunk mára.

[link]


Remélem, hogy emelkedik még egy kicsit a hő a hátralévő 10 napban (vagy hogy nem zuhan le.)Ami furcsa, hogy ma reggelre 1-2 csepp barnázás volt a bugyimon és korábban ilyen nem volt, még menstruációkor sem. De majd kiderül, van-e ennek bármi jelentősége.


Ti hogy vagytok?

2011. dec. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 anonim ***** válasza:

Én jan.10-re nem várom. Itt a görbém:

[link]


Most elég cakkos, de szerintem nem pontosak az értékek az utolsó pár napban. Hol az egyik lányomat viszem ki pisilni hajnalban, hol a másik sír (most taknyos).

Úgyhogy én most nem nagyon adok erre a görbére...

Jövő hétvégén tesztelek, aztán meglátjuk.


Boldog új évet!!!

2011. dec. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 anonim ***** válasza:
Tesztelt már valaki, vagy még mindenkinek korai? Kivárjátok a nem várt napját, vagy már elotte teszteltek? Én is már úgy tesztelnék :))) 6.-ára nem várom, úgyhogy még korai lenne, de már olyan jóó lenne :)))
2011. dec. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/81 anonim ***** válasza:

21-es válaszoló vagyok, és én is 6-ra nem várom. minden erőmmel vissza kell fognom magam hogy ne teszteljek... elég furán érzem magam, de én szerintem kivárom, volt már csalódás elég:(


Drukkolok! És Boldog Újévet!:)

2012. jan. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/81 anonim ***** válasza:

Én 10-re nem várom. Nagyon maximum 8-án tesztelek, de inkább megvárom a 10-et.


Boldog új évet!!!!!!!!!!!

2012. jan. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/81 anonim ***** válasza:

BúéK Mindenkinek!!! :)

Én 6.-ára nem várom, de ma már nem birtam magammal...úgyhogy csináltam egy tesztet, az volt ráirva, hogy kb 7 nappal a várt menstruáció elott... negativ lett :(

2012. jan. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/81 anonim ***** válasza:
utolsónak üzenem, szerintem még ne csüggedj, csinálj új tesztet pár nap múlva!!!!!!!! Ennek a mai tesztnek még ne higgy!
2012. jan. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Hogy vagytok? Valami újdonság? Tünetek vannak valakinél?
2012. jan. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/81 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nálam mára erős görcs a köldök alatt a méhemben (nem a petefészkem fájt). Hatalmas zuhanás a hőben és egész nap szédültem. Valaki tapasztalt már ilyet, hogy ovuláció után 6-7 nappal ekkorát esik a hő? Nekem eddig egyetlen ciklusnál sem volt ez megfigyelhető, pedig rendszeres, 26 napos ciklusaim vannak.


[link]


Többiek, hogy vagytok?

2012. jan. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!