Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ilyen tünete a méhen...

Lehet ilyen tünete a méhen kívüli terhességnek?

Figyelt kérdés

A helyzetem elég bonyolult és csak csütörtökön tudok dokihoz menni,addig is kíváncsi vagyok a véleményetekre.

3 hónapja nem védekezünk a párommal,mert babát szeretnénk,eddig nem jött össze.2x menstruáltam azóta,először 6,másodszor 1 nap késéssel jött meg a mensim.Ez amúgy nálam normálisnak mondható,mert a ciklusom áltaában 28-35 napos,tehát nem igazán kiszámítható,hogy mikor fog megjönni.Terhességi tesztet egyszer sem csináltam,amióta próbálkozunk a párommal,mert úgy gondoltam,hogy csak akkor tesztelek,ha legalább 10 napot késik a mensim.Az előző 2 menstruációm normális volt,szokásos erősségű görcsökkel,nem volt semmi,ami az átlagostol eltérő lett volna,esetleg az,hogy az utolsó mensim kicsit tovább tartott,mint ahogy általában szokott.Átlagban egy hétig szokott tartani,most meg 10 napig,de az utolsó 3 napon már csak barnázás volt.Most van egy hete,hogy elmúlt a mensim és kb ezzel egy időben elkezdett fájni a jobb petefészkemnél.A fájdalom átsugárzik a derekamba és a combomba is.Nem erős görcs,hanem inkább ilyen szúrás,amit csak akkor érzek igazán,amikor mozgok.Először az jutott eszembe,hogy felfázás,vagy petefészek gyulladás,de most eszembe jutott,hogy mi van ha esetleg méhen kívüli terhesség.Ha esetleg méhenkívüli terhesség,akkor azt kimutatná a terhességi teszt?Vagy a tüneteim alapján lehet egyáltalán az?Remélem nem erről van szó.

A válaszokat előre is köszönöm!


2011. dec. 12. 19:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is volt méhen kívülim,most októberben.Nyugi azt észrevennéd,tuti!!Én 1 nap késés után teszteltem pozit,a pozi utáni napon életmentő műtét!:(((Nálam nem volt vérzés,hasfájdalom mintha késsel szúrkálnának,és nem tudtam csak vízszintesen lenni,mert amint felkeltem rám tört a szédülés ami ájulásig tartott!Műtét közben derült ki hogy 4 dl vér volt már a hasamban!!Szóval kórház,műtét,bal petevezeték kivétele,felépülés!Szerintem neked nincs méhen kívülid,az gyorsan jelentkezik és tutira megérzed!Én kb 4 hetes 1 napos voltam!Szorítok neked,és kívánom hogy soha senkinek ne kelljen átélnie ezt!!Szia
2011. dec. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2011. dec. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Köszönöm a sok választ!

Megcsináltam a tesztet és negatív lett.Most az egyszer örülök a negatív tesztnek,mert beparáztam a méhen kívüli terhességtől.Így marad az,hogy felfázás,bár azzal együtt szokott járni a gyakori vizelés is,ami most nincs.Tehát esetleg valami gyulladás lehet,vagy fogalmam sincs mi.Dokihoz csütörtökön megyek,majd akkor tudok biztosat.Azért most megnyugodtam,mert elég rosszul hangzanak azok a dolgok,amiket a méhen kívüliről írtatok...

2011. dec. 13. 14:34
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem is volt méhen kivülim, és kb 6. hét után derült ki, mert olyan lassan termelődött a HCG. és addig semmi fájdalmam sem volt. Viszont mikor elrepedt a vezeték, az eléggé fájdalmas volt...azt tudni fogod, hogy baj van, mert nem lehet összetéveszteni egy kis hasszurkával.
2011. dec. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!