Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiknek mondtátok el, h meddősé...

Kiknek mondtátok el, h meddőségibe jártok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Én mindenkinek.Hátha másnak tudok segíteni, tanácsot adni, esetleg megerősítem a szándékában.
2009. máj. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Senkinek, csak a párom tud róla. Én úgygondolom hogy ez a mi gondunk és nemakarom hogy rosszindulatú emberek megtaláljanak egy fájó mondattal. Így isz szenvedünk eleget.
2009. máj. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok.azért pontoztatok le, mert én elmondtam másnak, hátha valaki a környezetemben szintén ilyen helyzetben van, csak nem tudja hogy fogjon hozzá a megoldáshoz?Tényleg jellemesek vagytok és önzetlenek...:(
2009. máj. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Mi a szülőknek annyit mondtunk, rajta vagyunk már a baba témán, mert állandóan piszkállódtak, mikor lesz már unoka. Azóta maguktól kitalálták, hova is járunk, de nem beszélünk róla, a mi dolgunk, csak várják ki türelmesen. Így legalább a kérdezgetés abbamaradt. Ezenkívül tud róla a barátnőm, vele megoszthattam a bajaimat, félelmeimet. És nemrég muszáj volt szólnom erről a főnökömnek, mert a lombik miatt, nehezen tudom megoldani a gyakori távollétet. Más nem tudja a környezetünkben, de szerintem, ha van valakinek egy kis józan esze, tudja, hogy próbálkozunk. Egy 20-as évei vége felé járó nő és egy 30-as évei elején járó pasi biztos nem szeretne sokáig várni a babára.... De lehet ezt csak én gondolom így...

2009. máj. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Várom a továbbiakat! Adtam zöld kezecskét mindenkinek :)

Ja, és hogy a kérdésemre válaszoljak, mi nem mondtuk el senkinek..

2009. máj. 13. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!