Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy mondtátok el a párotoknak...

Hogy mondtátok el a párotoknak, hogy babát vártok? Van valami különleges ötletetek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 10:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm leültette a munkából hazamenő férjét és azt mondta, h valamit meg kell beszélniük. A pasi sík ideg lett, mert azt hitte, h csinált vmi rosszat v a nő el fogja hagyni. Akkor a nő odaadott neki egy pozi tesztet. A pasi nem akarta elhinni, hiszen több sikertelen lombikon voltak túl és pár hónappal azelőtt döntöttek, h belekezdenek az örökbefogadási procedúrába. Mondta a pasi, h nem akarja megbántani, de ez lehet hamis teszt. Mire a nő odaadott még 5 másik pozi tesztet. Tavaly született meg a gyermekük.
2011. jún. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vettem neki egy plüss gólyát,és úgy adtam oda becsomagolva,hogy nézd ki jött hozzád:)
2011. jún. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vettem egy babás képeslapot, írtam rá idézetet(neten rengeteg van)vettem egy pár babazoknit, a tesztet becsomagoltam és beledugtam. Majd az egészet egy nagy borítékba tettem és bedobtam a saját postaládánkba a címzettre azt írtam "Apa" jött haza munkából, felhozta a levelet, kinyitás nélkül bedobta a kukába:)) és mondta, hogy valami reklám carság lehet:))))))))mondtam neki,na akkor vegye ki de gyorsan a kukából és olvassa el, mert én írtam , de akkor már bőgtem :)))))most már röhögök de akkor érzékenyen érintett, hogy nem jött be az ötletem:))nagy nehezen kinyitotta és nagyon-nagyon sírni kezdett, ölelgetett és azonnal felhívta az összes haverját dicsekedni:))
2011. jún. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig kérdezgette, hogy kinder vagyok e már. Amikor pozitív lett a teszt vettem neki egy kindertojást, kivittem a munkahelyére és mikor kettesben voltunk odaadtam neki. Nem vágta mit akarok, azt mondta, hogy ilyen melegbe mindek veszek neki csokit?!Aztán elmondtam neki, hogy miért is, erre ő,hát lehet ha beöltöztem volna kinder jelmezbe előbb leesett volna, de még úgy se biztos!Fáradt volt szegénykém:)
2011. jún. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

jaj, de jó kis történetek. :)

Pityeregve nevetek rajtuk. :)

Bocsi az offért. :)

2011. jún. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pénteken lesz a születésnapja, de sajna céges rendezvényen lesz késő estig viszont pünkösd hétfőn megyünk hajókázni Visegrádra. Biztos lesz egy romantikus pillanat, amikor lemondhatom...a gólya jó ötlet, én még kis babacipőre gondoltam. Szerintetek?
2011. jún. 4. 11:37
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kihívtam a mosdóba, amikor pozitívat teszteltem, mert nem mertem elhinni, és megkérdeztem, hány csíkot lát... Azt mondta hármat. :) Értett a drága a tesztekhez. :) Aztán minden reggel-este teszteltünk egy hétig. :)
2011. jún. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én még nem vagyok babás, de ötletem már van. Mivel eléggé sokat netezünk és sokat nyomkodjuk a telefont is, ezért lefényképezem majd a pozi tesztet és elküldöm neki e-mailben vagy bluetoothon. Szerintem vágni fogja!
2011. jún. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%

Szülinap a legjobb alkalom erre :D Becsomagolsz egy pár babacipőt, vagy bármi apró babás dolgot és azt adod át neki ajándékként :)

Hajókázáskor akár azt a mondatot is elejtheted, miközben átölel, hogy "Milyen jó így hármasban hajókázni!" Vagy valami hasonló.. :D


Andi

2011. jún. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Andi köszi szépen ez remek ötlet!
2011. jún. 8. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!