Szerintetek baba?

Figyelt kérdés
nem bírtam tovább várni, de hcg tesztem nem volt itthon. 24-re nem várom! 26án tudok venni hcg tesztet. de nem bírtam 26.áig várni! itt olvastam h az ovu teszt is kimutatja a terhességet, most csináltam egyet azonnal erős 2 csíkos lett! akkor szerintetek baba lehet? alig várom a szombatot h teszteljek hcg-t! :)itt a kép az lhról. még akkor amikor csináltam még erősebb volt, rögtön!! [link] szerintetek?
2011. nov. 23. 20:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
Ez az ovu teszt mar annyira pozi, hogy amennyiben valoban a babat jelzi akkor mar a hcg is pozi lesz. Szerezz be egyet de 10es erzekenysegu legyen ne 25os. Az ovu teszt nem mervado, vagy bejon, vagy nem. Drukkolok, a tesztekbol itelve ez babagyanus de azert keszulj fel mindenre bar mondom, sztem baba.
2011. nov. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 A kérdező kommentje:
vettem tesztet, de csak x-epilt tudtam venni. :S az sajna 25-ös. 2 db van benne, de nem tudom, hogy most akkor megvárjam-e a reggelt vele. szerintetek? feleslegesen sem akarom elhasználni az egyiket... hát nem tudom! de már annyira kíváncsi vagyok!!
2011. nov. 24. 14:09
 43/71 anonim ***** válasza:
Szia! Elmesélném az én sztorimat...én is próbálkoztam jósteszteléssel, és amikor pozitív volt a teszt, kezdtem reménykedni, de sajnos másnapra megjött...Következő ciklus végén szintén jósteszteltem, kb 2 nappal a nemvárt előtt, negatív lett, már nem is reménykedtem...viszont a nemvárt napján pozitívat teszteltem Corax teszttel, és azóta sem jött meg :) És most már 10 hetes kismami vagyok...Ezt csak azért meséltem el, hogy felhozzak egy ellenpéldát a jósteszt "sikerességére"...szívből kívánom, hogy baba legyen, de egyenlőre ne éld bele magad szerintem...tudom, hogy nehéz :S
2011. nov. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, az van, hogy még a peteérést sem mutatta ilyen erős tesztcsíkkal kb 3 hónapja amikor használtam. nem élem nagyon bele magam hogy ne csalódjak nagyot, de azért reménykedem!
2011. nov. 24. 14:30
 45/71 anonim ***** válasza:

Csinááld mááááááár meg!!

Majd holnap a másikat!!

2011. nov. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
Jó az x-epil! Kérlek kérlek kérlek egyet most másikat majd reggel!!Nagyon szurkolok amint megcsináltad írj + kép :) !! SZerimtem babás vagy!
2011. nov. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
???????????:)
2011. nov. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
Olyan kíváncsivá tettél!!!Megcsináltad?Jó az X epil is!!
2011. nov. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
Kérdezőőőőőőőőőőőőőőőőő :))))
2011. nov. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
Kakukk...
2011. nov. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!