Szerintetek baba?

Figyelt kérdés
nem bírtam tovább várni, de hcg tesztem nem volt itthon. 24-re nem várom! 26án tudok venni hcg tesztet. de nem bírtam 26.áig várni! itt olvastam h az ovu teszt is kimutatja a terhességet, most csináltam egyet azonnal erős 2 csíkos lett! akkor szerintetek baba lehet? alig várom a szombatot h teszteljek hcg-t! :)itt a kép az lhról. még akkor amikor csináltam még erősebb volt, rögtön!! [link] szerintetek?
2011. nov. 23. 20:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
Lehet.....de tényleg ne éld bele magad, az ovu teszt nem mindig mond igazat! Bár amit érzékel ez a teszt az nagyon hasonlít a hcg-hez! Halkan gratulálok....de tényleg ne éld bele magad, foglalkozz valami mással:)
2011. nov. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 A kérdező kommentje:
jajj úgy bízom benne!! hátha! már lemondtam róla amúgy! úgy voltam vele hogy jön ha jönnie kell! nem figyeltem sem hőt, nem használtam lh tesztet, nem számolgattam, semmi. de most egy csöpp kis remény talán van! esetleg neked is volt hogy az lh kimutatta a terhességet? vagy valami tapasztalat?
2011. nov. 23. 20:17
 3/71 anonim ***** válasza:

Barátnőm pont egy hete tesztelt ovuteszttel mensi előtt egy nappal. Erős pozi lett, másnap mégis megjött neki!

Szóval ez van,akinél beválik, van akinél nem!

2011. nov. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:

Első vagyok, igen énis az ovu tesztnek köszönhetem hogy tudom hogy babás lettem, nem volt otthon más,


Szurkolok neked:)


16hkm

2011. nov. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 A kérdező kommentje:
akkor hát remény az van!! :D szurkoljatok nekem!
2011. nov. 23. 20:21
 6/71 A kérdező kommentje:
holnap reggeliből is csináljak egyet szerinted?
2011. nov. 23. 20:23
 7/71 anonim ***** válasza:
De már írtam hogy ne görcsölj rajta:D:D:D Na nem baj, én is ilyen voltam:) Én nagyon nagyon szurkolok neked:) (megint első voltam:) :)
2011. nov. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
Igen, ez nem rossz ötlet, ha ugyanolyan erős akkor lehet baba, de ha erősebb akkor tuti:) (megint első)
2011. nov. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
Én nagyon szurkolok neked :) !!!! Cserébe elmagyaráznád nekem hogy mi az ovu teszt? hogyan kell használni és mikor? tudom van goooglee...de jobb lenne egy példát látni :)
2011. nov. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy szerintem ennél nem tud erősebb lenni.

erősebb a teszt, mint a kontroll csík!

2011. nov. 23. 20:37
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!