Szerintetek baba?

Figyelt kérdés
nem bírtam tovább várni, de hcg tesztem nem volt itthon. 24-re nem várom! 26án tudok venni hcg tesztet. de nem bírtam 26.áig várni! itt olvastam h az ovu teszt is kimutatja a terhességet, most csináltam egyet azonnal erős 2 csíkos lett! akkor szerintetek baba lehet? alig várom a szombatot h teszteljek hcg-t! :)itt a kép az lhról. még akkor amikor csináltam még erősebb volt, rögtön!! [link] szerintetek?
2011. nov. 23. 20:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
En ellen peldat mondok Nektek. En is igy voltam, mint a kerdezo, erosebb volt a csik. Mensi napjan is erosebb volt, nem halvanyodott egyaltalan, megis megjott delutan. Az ovu teszt ugyanis azt is jelzi, ha meg fog jonni mensi. DE kivanom Neked kedves kerdezo, hogy Neked babat jelezzen. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy az ovu teszt barmit is mutat, nem lehetunk biztosak. Ismerek 2 olyan lanyt, akiknek nem jelzett semmit megis terhesek voltak. Elmaradt mensi masnapjan teszteltek egyertelmu pozit hcg-vel, mig az ovu vegig nega volt.
2011. nov. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 A kérdező kommentje:

[link]

hát itt is lenne a mostani. az alsó! és lehet még erősebb!! :D hát nem hittem volna! ma van a nemvárt napja! remélem h nem is jön!! szerintetek?

2011. nov. 24. 05:09
 33/71 anonim ***** válasza:

Szia,

nekem is ugyanez volt a múlt hónapban, sőt mensi alatt egyre erősebb volt.

De minden szervezet teljesen egyedi, én szívből drukkolok neked, vegyél egy tesztet!!!

2011. nov. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:

Nem. a terhességi teszt HCG-t mér, az ovuteszt nem. Minden teszt egyféle hormonra érzékeny, a hcg-nek pedig köze nincs az ovulávióhoz. Szerintem pénzkidobás volt.

Ha a babát aarod megtudni, akkor TERHESSÉGI tesztet használj.

de ezt a tegnap kiírt kérdésednél már elmondtam neked, nem értem miért kell ugyanazt 100-x megkérdezni, ahelyett hogy most tesztelj HCG-teszttel.

2011. nov. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 A kérdező kommentje:
leírtam hogy csak szombaton tudok venni hcg tesztet. az lh tesztet nem ezért vettem, de ez volt most itthon, és egy kis utánaolvasással remélem h babót mutat ilyen aktívan!!
2011. nov. 24. 09:18
 36/71 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam ugyan ez volt, jós tesztelgettem a 28naptól. Nekem 32naposak voltak a ciklusaim. Napról napra erősebb lett, majd a nemvárt előtt 2nappal, a terhességi nagyon nagyon halványan, de pozi volt! Mivel nagyon sok lh tesztem maradt, így az összeset el lövögettem, és egyre erősebb volt a csík. Nem várt napján, már full pozi volt a terhes teszt is! Szóval nálam működött, és sztem nálad is 1000%,hogy baba van! Halkan gratulálok is! :))))))) Fejleményeket megírni ám! :)
2011. nov. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 A kérdező kommentje:
jajj remélem! ígérem megírom! épp azon töprengek, hogy valahogy kellene ma szereznem egy tesztet! valahogy megpróbálom megoldani, mert ezt nem bírom!! :) tudni akarom!
2011. nov. 24. 09:21
 38/71 anonim ***** válasza:
09:19-es vagyok :) Valahogyan szerezzél be tesztet még a mai napon! Tuti, hogy kisbaba van a dologban, az jóstesztelés a legtöbb esetben bejön. Egyébként nekem még a 10-14-28héten is full pozitív volt. Néha-néha kíváncsiságból csináltam egyet, a többit meg oda adtam a barátnőmnek, aki azóta babát vár :)
2011. nov. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
Szurkolok!!
2011. nov. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok:)
2011. nov. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!