Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy ezért nem sikerül...

Lehet, hogy ezért nem sikerül a baba?

Figyelt kérdés
Olvastam már több cikket és ez alapján fordult meg a gondolat a fejemben, hogy lehet hogy azért nem jön össze a baba mert mindig fürdés után szeretkezünk. Melegvíz és a tusfürdő nem befolyásolhatja? Bocsánat ha hülyeséget találtam ki, mi a véleményetek?
2011. nov. 22. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Már bocsi,de nem hiszem,hogy tusfűrdővel mosod a vaginádat belülröl is.Ja szerintem ez hülyeség.
2011. nov. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De olvastam, hogy a tusfürdő megváltoztatja a ph értéket, és gondolom nem arra írták, hogy ha belülről használja valaki a tusfürdőt.
2011. nov. 22. 15:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a kettő nem függ össze. Mióta próbálkoztok?
2011. nov. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fél éve.
2011. nov. 22. 15:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem erre a dokim figyelmeztetett nagyon is lehetséges.A melegviz jo neked de nagyon nemjo a ferjednek mert a meleg lassitja a spermiumokat.Nekem a tusfurdo rosszat csinalt mert szárít.
2011. nov. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne legyen forró fürdő.

Próbáljátok ki a tusolást, vagy meleg vízben fürödjetek, mintha már összejött volna és vigyáznod kell.

2011. nov. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, egyetértek, a forró fürdő taccsra vágja a kiskatonákat kb 1 hétre, nagyon sok helyen olvastam.
2011. nov. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!