Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan élitek meg, hogy nem...

Hogyan élitek meg, hogy nem sikerül a baba?

Figyelt kérdés
Mi már 1 éve hogy szeretnénk kistesót, de sajnos ez a hónap is sikertelen:( Nagyon összetörtem lelkileg. Tudom nekem már van egy gyermekem, de így is minden hónapban óriási a fájdalom, amikor megjön.
2011. szept. 19. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
én is rá voltam kattanva a kistesóra, de nem jött össze, majd valahogy sikerült bevenni a leszarom tablettát, elmentünk nyaralni, ott boboztunk, füródtünk, a nyaralás alatt volt valamikor pém, nem fogalkoztam vele.. mikor hazajöttünk, akkor vettem észre, hogy már egy pár napja meg kellett volna jönnie.
2011. szept. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondtam a férjemnek, hogy ne kérdezgesse, hogy van-e már valami, csak akkor fogok mondani neki bármilyen terhességi teszteredményt, ha pozitív. Eléggé fájt nekem mindig közölni vele, hogy most is negatív.

Ha megjön, az úgyis észreveszi.

2011. szept. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én borzalmasan élem meg. ilyenkor még az élettől is elmegy a kedvem. persze a férjem ekkor veszekszik velem meg türelemre int, de már belefáradtam. sose lesz gyerekem. örökbe fogadni nem szeretnék. szóval gyerek és unokák nélkül fogok meghalni.

úgyis mindegy. jövőre 2012 a maják tudták.

2011. szept. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én ma totál kiborultam pedig hétfőn jött meg megint úgy látszik ma tudatosult bennem vagy nem tudom de sírni tudnék elegem van az egészből abból is h minden hónapban közölni kell vele h megint megjött lassan 3 éve ez megy már nagyon belefáradtam úgy érzem...mit lehet ilyenkor tenni?:(
2011. szept. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!