Szerintetek baba?

Figyelt kérdés
nem bírtam tovább várni, de hcg tesztem nem volt itthon. 24-re nem várom! 26án tudok venni hcg tesztet. de nem bírtam 26.áig várni! itt olvastam h az ovu teszt is kimutatja a terhességet, most csináltam egyet azonnal erős 2 csíkos lett! akkor szerintetek baba lehet? alig várom a szombatot h teszteljek hcg-t! :)itt a kép az lhról. még akkor amikor csináltam még erősebb volt, rögtön!! [link] szerintetek?
2011. nov. 23. 20:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
Szia tudom nem a kérdező vagyok, de én nagyon szívesen leírom neked! Az ovulációs teszt(jósló teszt) Arra van hogy tudd mikor van peteérésed, ha pozitív, akkor vagy a legtermékenyebb. A kedves kérdezőnek (valószínű) azért lett pozitív a tesztje, mert amit az ovu teszt érzékel, az az anyag nagyon hasonlít a hcg-hez. Azért is hívják jósló tesztnek mert ha gyanakszol hogy babás vagy, és nem várt napján tesztelsz és pozi, lehet baba a dologban, de ezt azzal tudod megerősíteni hogy ha másnak is pozi, de ezt lehet alkalmazni nem várt előtti 2-3 vagy akár négy nappal is korábban.
2011. nov. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem lesz erősebb, de ha nem halványabb akkor jót jelenthet! De min két ovu tesztet meg kell csinálni más napokon hogy tényleg reménykedhessünk
2011. nov. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
Még mindig a 16hkm vagyok ám:) Bocsi hogy bele magyarázok :D
2011. nov. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 A kérdező kommentje:
8. kommentelőnek! az ovu tesztet arra fejlesztették ki, hogy meg tudd határozni hogy mikor van peteérésed, azaz mikor kell akciózni a babához! de jelen esetben nálam mint úgynevezett jóstesztként használtam! ugyan úgy mint egy terhességi tesztet! csak ez hamarabb kimutatja elvileg! nagyon remélem! mert azt állítják, hogy keresztreakció és a hasonlóság miatt kimutatja! remélem érthető volt! ha van kérdés akkor szívesen válaszolok! :)
2011. nov. 23. 20:41
 15/71 anonim ***** válasza:
Csak ha ez 100%-ra igaz lenne, mármint,hogy keresztreakció, akkor gondolom mindenkinél beválna. De ugye sokszor olvassuk,hogy nem!
2011. nov. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 A kérdező kommentje:
nem baj! azért vagyunk itt h belemagyarázzunk! :D hát nagyon remélem hogy a reggeli is ilyen lesz! :) majd mutatom azt is! :) nah meg majd a hcg-t is! remélem happy end lesz! :)
2011. nov. 23. 20:44
 17/71 anonim ***** válasza:
Hát iegn, de hogy ha valaki két három napon át alkalmazza és nem halványodik akkor lehet baba a dologban:)
2011. nov. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:

Hát igen, szurkolok neked nagyon:) Jó érzés a terhesség, egy kis élet a szíved alatt.......:) (L)


16hkm

2011. nov. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 8.

És mennyi egy ilyen teszt?A menzesz utáni 14.nap körül kell használni?És mégis mikor?Együttlét előtt?

2011. nov. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 A kérdező kommentje:
gondolom! nekem az 1. lenne! sok gratula neked hozzá és sok boldogságot a pocaklakóval!! :D biztos nagyon jó érzés lehet
2011. nov. 23. 20:48
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!