Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azokhoz a nőkhöz lenne kérdése...

Azokhoz a nőkhöz lenne kérdésem akik túlsúlyosan estek teherbe mennyi idő után sikerült teherbe esniük?

Figyelt kérdés

A túlsúlyt nem 60-80 kg körül értem hanem fentebb!!

Nektek mennyi idő után sikerült teherbe esni?


2011. okt. 4. 11:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy a teherbeesést nem befolyásolja, viszont lehet, hogy érdemesebb lenne,akkor is fogynod előtte egy pár kilót. Ha még terhesség alatt hízol, nehezen fogod bírni. Ráadásul az már biztos nem jó az egészségednek.

Én évekig tartottam a súlyom, viszont a terhességem előtt leraktam a cigit, és már eleve kb. 8 kg többel indultam, amihez kb. még jött eddig 10 kg és még csak 30 hetes vagyok. Pokol ez a túlsúly számomra. Fáradt vagyok, fáj a lábam, két perc után fulladok,akármit csinálok, alig találok magamra ruhát stb.

2011. okt. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én az első gyerekt 98 kg-mal kezdtem (ez nálam 35 kg plusz), 14 kg-ot híztam, ami lement rólam 1 hét alatt (igaz, a gyerek 4300 g volt).

Egész terhességem alatt fitt voltam, vezetni tanultam, lakást felújítottunk, meg nem álltam egy pillanatra sem.

8 hónap alatt jött össze, de nem figyeltem peteérésre és hasonlókra.

A második elsőre összejött 92kg mellett.

7 hkm

2011. okt. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
5 év után 25 kiló plusszal
2011. okt. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Szia. Én 130 voltam, amikor először babát akartunk. Második hónapban jött össze. 12 kilót híztam a terhesség alatt, amiből 10 kiló a szülés utáni nap már nem volt meg. A második baba sajnos nem akar jönni. Évek óta próbálkozunk, de hiába fogytam, nem jött a baba, aztán a hormonkezelésekről visszaugrott 30 kiló. :(

Sok sikert neked! :)

2011. okt. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Én 107 kg voltam, mikor teherbe estem, három hónapig (május utolsó napjaitól augusztusig) próbálkoztunk.

Bár ez a három hónap olyan volt, hogy jöhet a baba, ha akar, de igazán élesben csak az utolsó hónapban csináltuk, mert aug. 30-án volt az esküvőnk.

Most 71 kg vagyok, 2 hónapja próbálkozunk, remélem most sikerül, tegnap kellett volna megjönnie, úgyhogy szurkoljatok!!!

2011. okt. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

utolsó nagyon szurkolok hogy baba legyen! :)

köszönöm az eddigi válaszokat!

2011. okt. 5. 05:49
 17/19 anonim ***** válasza:
Szia! Én az elsővel 117kg voltam, 5évet vártunk rá, 119kg-al mentem szülni, inkább fogytam a terhesség alat. A másodikkal 122kilóval kezdtem, rá 4évet vártunk (visszahíztam ) és vele 132kg-al mentem szülni. Sok sikert neked is! :) Mióta próbálkoztok amúgy?
2011. okt. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Az első hónapban vagyunk :)

11.re nem várom remélem nem is jön :)

2011. okt. 5. 11:32
 19/19 anonim ***** válasza:

Az első babával 7 hónapig próbálkoztunk, mire összejött, de sajnos nem maradt meg. Második baba a vetélés után rögtön. Most őt várom. 37. hét küszöbén vagyok. Ja, 108 kiló és 170 cm. Terhesség vége 110 kiló.

Mi történt azóta? Megvan a babóca?

2012. febr. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!