Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Túlsúlyosan próbálsz teherbe...

Túlsúlyosan próbálsz teherbe esni már hosszú idő óta?

Figyelt kérdés

Rajtam 25 kg plusz volt, 2 éven keresztül próbáltuk összehozni a babát. Hallottam róla, hogy a túlsúly milyen nagy mértékben befolyásolja a teherbeesést. Lefogytam 23 kilót és fél éven belül teherbe estem.

Kíváncsi vagyok, hányan próbálkoznak túlsúlyosan teherbe esni, szóval egy egyszerű igen/nem-et várnék a kérdésre.


2010. júl. 14. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
30 kg felesleggel, de mind a két baba első hónapban összejött. Ráadásul a pajzsmirigyem sincs rendben, bár kezelés alatt áll, nem is értem, hogy lehetünk ilyen mázlisták. ;-)
2010. júl. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen, pco-m van, de úgy tűnik sikeres a kezelés:)
2010. júl. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen.

Egyébként nálam is pcos.

Amikor elkezdtem viszonylag szénhidrátmentesen élni, lefogytam 12 kilót. A baba is összejött, de méhen kívüli lett. Azóta megint próbálkozunk, szerencsére nem híztam vissza, de az újabb lendületes fogyáshoz nincs erőm.

2010. júl. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is 30 kg, de a harmadik hónapban összejött a baba.
2010. júl. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

akkor eddig 2-2:)

köszi! Kíváncsi vagyok több véleményre is.

2010. júl. 14. 20:25
 6/9 anonim válasza:
Szia nekem is kb 25-30 kg feleslegem es en mart masfel eve nem esek tehrbe pedig nekem o volt az elso es neki sem volt elottem sexualis aktusa ez miert van ?lehet a suly feleslege miadt???? Egyepkent nagyon jo kerdesed van ez a tema engem is nagyon erdekel:))
2010. júl. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rajtam is kb. 25 kg felesleg van,és 7 hónap után estem teherbe a kistesóval.Az elsővel kb.10 kg felesleggel rögtön! :)
2010. júl. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51 kilótól szabadultam már meg:) mindenki megállít és dicsér,h milyen "csinos" vagyok és már nem is kell fogynom.... modell alkat már nem leszek soha még 15-20 kilótól szeretnék megszabadulni és vége.... a Kaáliból 15 kiló miatt zavartak el. nem hiszem,h ez ennyit számítana:( nagyon sok molett és sovány kismama van,csak a legkönnyebb mindent a súlyra fogni:( Azt meg kell mondjam,hogy nem voltam annyira beteges +51 kilósan,mint mostanában:( Mi már 3 éve próbálkozunk:(
2010. júl. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

15+kg miatt elküldtek???!!!

Nekem is van kb 10-15 kg súlytöbbletem, de egy szóval nem mondták a Kaáliban, hogy fogyjak. (Jó tudom kell, de akkor sem mondták.)

És ahogy elnéztem sokkal "súlyosabb" egyéniségek voltak a Kaáliban többségben, mint én.

2010. júl. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!