Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Második terhesség is túlsúlyosan?

Második terhesség is túlsúlyosan?

Figyelt kérdés

80 kg körüli kismamák! Kinek hogy alakult a 2. terhessége?

Én az elsőt 82 kilóról kezdtem, és vissza is fogytam a kezdősúlyra, de valahogy nem megy le több, pedig nagyon igyekszem. Most szeretnénk második babát, de nagyon visszatart, hogy megint azt kell hallgatnom 9 hónapig, hogy nem hízhatok, mert eleve túlsúlyos vagyok:-(


2010. nov. 10. 10:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hány cm vagy?

Én 89 kg val kezdtem a terhességet, nekem eddig senki nem szólt be, mondjuk félidőn most lettünk túl és még egy dekát sem híztam, lehet ezért. Meg elég magas is vagyok, nem is látszom túlsúlyosnak.

2010. nov. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
175cm vagyok. Én sem híztam félidőig, de akkor is folyton piszkált a védőnő. Azt mondta, hogy a 6. hónap végéig nem hízhatok egy grammot sem, mert eleve sok kiló vagyok.
2010. nov. 10. 13:22
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőt 101-el kezdtem.A másodikat 115-el.Most a 3.-at 117-el.Gondolhatod én mit hallgatok!!! :S :) De ez vagyok én! Mindig is ilyen voltam. Rengeteget diétázok,fogyózom,pár kiló le is megy..aztán semmi tovább.Voltam dokinál,és a bélbolyhaim a hibásak.Túlságosan aktívak,és még azt is hasznosítják,amit már nem kellene....így mindig is hízékony leszek..ez van..agyon nem üthetnek! :D Párt is találtam,és boldog feleség és anya vagyok így is. És még boldogabb leszek ha megszületik a 3. gyerekünk,és végre nagycsaládosok leszünk!

Ne tétovázz! Vágjatok bele!! Sok sikert! :)

2010. nov. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazad van, nem szabadna ezzel foglalkozni!!!
2010. nov. 10. 21:01
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gratulálok az utolsó hozzászólónak a hozzáállásodhoz!! Annyi erőt adtál!!! Nekem a férjemen kívül kb mindenki azt hajtogatja, hogy fogyni kéne, meg hogy nem jók így az arányaim, meg hogy hogy merek így gyereket vállalni, meg hogy mekkora leszek, ha bejön a baba, meg hogy nem fogom bírni. 160cm vagyok, 81kg voltam tavasz elején. Szétválasztó diétával 4 hónap alatt lement 4 kiló. Most vagyok 76-77. Három hónapja abbahagytam a diétát, mert belefáradtam, hogy azt írja mindenki, havi 4-5-7 kiló, nekem meg a három hónapos kúra helyett 4hónap alatt lement 4kg. De nem jött vissza!! Ennyi vigasztal. PCOs-m van, és akkor se leszek 45kg, ha egy évig semmit sem eszek, mert a víztől is hízok. És így is szeretnék gyereket!!! És remélem össze is jön! Barátnőm 178cm körül van, és ő kb 65kg volt, mikor terhes lett, és azt hallgatom, hogy milyen nagydarab lett, meg hogy milyen kövér így a hetedik hónapban... És tényleg hatalmas hasa van, de hátulról nem is látszik rajta, hogy terhes. Nem mer magáról fényképet csinálni, mert kövér. Hát én gyerek nélkül is az vagyok, de minden héten pózolni fogok a férjemnek, hogy megörökítsük, hogy mekkora lett a kis drága hétről hétre! Ha nem érzed, hogy mázsás köveket cipelsz magadon, hanem elég fittnek érzed magad, akkor ne foglalkozz a védőnővel. Barátnőm védőnője meg mindig azzal traktálja, hogy: "de mondja meg az orvosnak hogy szedi a vasat!!" Nem mindegy?? Nem ettől lesz jobban! Nem vérszegény, rendben van a vérképe. De erről tart 1órás kiselőadásokat, hogy a vasat szedje, mást nem is mond el neki. Hallgasd meg, bólogass, majd menj haza, és érezd jól magad!!! Boldog babavárást!!
2010. nov. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, bocsi, hogy ilyen hosszúra sikeredett!!

És írjatok, hogy hogy érzitek magatokat!! Kíváncsi vagyok!! Remélem a köv hétben kiderül, hogy én is beállok e a nagyobb darab anyukák közé!!

2010. nov. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nah, gyerekek, én is 159 kiló vagyok és 81 kg. Kiderül a napokban, hogy lesz-e harmadik babám:) Szurkolok!
2010. nov. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus mit írtam. 158 cm vagyok és 81 kiló:D
2010. nov. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!! Akkor mostantól nem gondolunk a védőnőre! :-))
2010. nov. 11. 07:08
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mellékesen, a védőnődnek van gyereke? Mert pl a mi városunkban egynek van a 8ból. Szóval gondolom sokat érthetnek a terhességhez, meg a csecsemőkkel való 24órázáshoz... És ezt ha kell, ha nem hallgatod két évig.
2010. nov. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!