Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Második terhesség is túlsúlyosan?

Második terhesség is túlsúlyosan?

Figyelt kérdés

80 kg körüli kismamák! Kinek hogy alakult a 2. terhessége?

Én az elsőt 82 kilóról kezdtem, és vissza is fogytam a kezdősúlyra, de valahogy nem megy le több, pedig nagyon igyekszem. Most szeretnénk második babát, de nagyon visszatart, hogy megint azt kell hallgatnom 9 hónapig, hogy nem hízhatok, mert eleve túlsúlyos vagyok:-(


2010. nov. 10. 10:25
1 2
 11/11 Macimanó82 ***** válasza:
szia:)Ó a súly én is rágódtam rajta de miután 2 év sikertelen próba után már az se érdekelt volna ha 200 kg vagyok bárcsak lenne már a harmadik bébink:) Most 174 cm 91 kg és babát várok igaz ici pici még nem mint anyuci de ki nem ...le:)az egészség a fontos
2010. nov. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!