Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Túlsúlyosan babára várok?...

Túlsúlyosan babára várok? Hányan vagyunk?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 07:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is túlsúlyops vagyok és babára várok.Policystás petefészekkel,de ebben a hónapban elősször 5 domináns tüszőm volt,amiből három uh álltal is megrepedt,és még a másik kettő is szerintem,de már uh-n nem voltam vele.Remélem összejönmost,mert már négy éve küzdünk.Ez volt a harmadik clostys hónapom és kaptam Gonal-F injekciót is.17. és 18 nap volt peteérés.17. és 19 nap voltunk együtt.Remélem pont jókor.Olyan bizonytalan ez a várakozás.Hosszú két hét lesz az biztos.

Te mióta szeretnél bébit?

2010. jan. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mi 14 hónapja próbálkozunk.

Nemrég volt egy vetélésem,műtétem,most türelmi időszakban vagyunk,de már alig várom,hogy újra próbálkozhassunk.

4év az nagyon sok idő. Lelkileg hogy bírtad? Bár most lehet,hogy siekrült,drukkolok neked!:)

Te hány kg-s vagy?

2010. jan. 17. 08:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Én első babára vártam pici túlsúllyal, nem mertem fogyózni és nagyon mozogni sem, mert féltem, hogy akkor nem sikerül a baba.

Aztán bepöccentem, elkezdtem egy szadi diétát és napi 2 órát edzeni (szobabicikli + hasizom otthon) , abbahagytam minden teát, bogyót és azonnal terhes lettem.


Sokáig értetlenül álltam a dolog előtt, aztán valahol olvastam egy cikkben, hogy ha hízik vagy fogy az ember, akkor változik a hormonrendszer, mindig annak megfelelően, hogy mi az optimális testsúly.


Drukk!

2010. jan. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia első vagyok.Én már fogytam egyszer 23 kilót,de még ennyi nem ártana,bár az orvosom azt mondta,hogy ennyi fogyás elég,csak inkább tartsam meg,ne hízzam vissza.Hál Istennek ez 3 kiló híján sikerült is.A 4 év nagyon kemény volt.Hol jobban,hol kevésbé jól viseltem.Néha síró görcsöt kapok,hol meg csak várom az eredményeket.Már nagyon únom,de nagyon félek,hogy most se sikerül.

Sajnálom a vetélésed,de kitartás.Nemsokára sikerül biztos.Én is ebben bízom.

2010. jan. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is lefogytam a lagzinkra,keményen koplaltam,mozogtam,annyira,hogy nem is volt peteérésem. Úgyhogy ezzel most inkább nem próbálkozom.
2010. jan. 17. 09:38
 6/6 anonim ***** válasza:
szia!én 100 kg voltam amikor terhes lettem.10 hónapos baba anyukája
2010. márc. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!