Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt más is aki túlsúlyosan...

Van itt más is aki túlsúlyosan próbál teherbe esni?

Figyelt kérdés

Mióta próbálkoztok?Nekünk most lesz a 7. hónap.Kezdek elkeseredni.Arra gondoltam, hogy lehet fogyni kellene a siker érdekében.

ti hogy látjátok?


2011. jan. 25. 14:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Tudod, nem a túlsúly okozza önmagában a pillanatnyi meddőséget, hanem az ok, ami azt kiváltja.Itt nem az evésre gondolok, hanem a belős szervi bajokra.

Nekem is jelentős túlsúlyom volt, mikor el kezdtünk próbálkozni, és hamarosan ki is derült, hogy hormonális elváltozás okozza, azaz pajzsmirigy alulműködés.

Menj el nőgyógyászhoz mindenképp a problémáddal, ő majd el fog küldeni egy teljes vérképre és az eredmény fényében további szakorvoshoz, ha kell.

2011. jan. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

* belső szervi bajok.

:))

2011. jan. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen én is túlsúlyos vagyok, és 3 év próbálkozás után spontán lettem terhes. 88kg vagyok. Kisfiam most 6 hetes, én is javaslom az orvos felkeresését, mert nálam nem a túlsúly volt az ok, hanem hormonproblémák voltak, konkrétan nem volt peteérésem.
2011. jan. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Én másfél éve tettem le a cigit.Addig (8 évig) a fiam születése óta tartottam a 65 kg a 171 cm.

Amióta lettem a cigit 90 kg lettem.

Én az gondoltam eddig emiatt híztam meg.:-(

2011. jan. 25. 15:08
 5/13 anonim ***** válasza:
21%

Nem bántani akarlak, de 7 hónapja nem jön össze a baba és lehet,hogy csupán annyit kellene csak tenni,hogy fogysz egy kicsit, akkor ez miért kérdés egyáltalán!

Mások ennél jóval nagyobb procedúrát ki kell,hogy bírjanak a babáért! Tessél lefogyni! Sok sikert!

2011. jan. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nem rég kezdünk mi is próbálkozni úgy tűnik sikerrel, 92 kg 179 cm vagyok, pont nem érdekel, ha jönni akar jönni fog. a szüleink nagyszüleink nádszál kisasszonyok voltak??
2011. jan. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Könnyű mondani, hogy fogyjon le az ember, csak tudod, nem mindegy, hogy pl. milyen módszerekkel kezd lefogyni valaki.

Az eszeveszett kalóraszámláló diétáktól falnak lehet menni, akkor a baromságokat hordanak össze a különböző női magazinok, némelyik másra se jó, csak a test sanyargatására, arról nem is beszélve, hogy amíg fogyókúrázik az ember, sokkal kevesebb az esély a teherbeesésre, mert a szervezet hormonálisan is megbolydul ilyenkor, pl. nem véletlenül késik a menzesz, amikor épp fogyózik vki.

Amit dietetikus állít össze, én csak olyanba mernék belefogni, aki annak fényében határozza meg a napi kalória, illetőleg szénhidrát szükségletet, hogy gyereket szeretnék, nem csupán koplaltatni a szervezetemet.

2011. jan. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, végsősoron menj el egy dietetikushoz azzal a céllal, hogy szeretnél fogyni pár kilót annak érdekében, hogy összejöjjön a gyerek, de ne fogj bele semmiféle eszeveszett diétába, mert annak nem lesz jó vége.
2011. jan. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Persze, én sem azt mondtam,hogy álljon neki koplalni, csak azt,hogy ha tud tenni valamiért azért,hogy esetleg hamarabb jöjjön a baba, akkor tegye is meg. Sokan örülnének, ha "csak" ez lenne a gondjuk a baba vállalásnál.

És nem kell azt hinni,hogy egy 45 kg-os soványka vagyok, aki könnyen beszél. Anno 18 kg-ot adtam le életmódváltással, amit azóta is tartok.

2011. jan. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Az első szülésem után (ami 1 hónapban fogant)Másfél év alatt 20 kg-tól szabadultam meg 90 napos és atkins diétával viszonylag könnyen, most nagyon nehezen megy, amióta nem dohányzom.

Sokkal könnyebb volt, mert a cigitől és a kávétól nem voltam éhes sokszor csak du ettem először és volt amikor utoljára is.Most meg már reggel éhes vagyok.Nem azt mondom hogy a cigi jó dolog sőt pont az egészségemért és a babáért tettem le.Most meg itt vagyok csöbörből a vödörbe.Helyette jött a súly meg a vérnyomásom sem az igazi már.

Szeretnék újra a régi lenni(egy, csinos, szép nő voltam)Most meg magamra sem szeretek nézni.

Úgy voltam vele majd sikerül teherbe esnem és a azülés után leadom.Reméltem minél előbb összejön:-(

De ha ez az ára nekikezdek egy diétának De ha sikerül is az legalább 4-5-6 hónap minimum:-(

Dehát a babáért mindent.

2011. jan. 25. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!