Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Túlsúlyosan is vállalhatok babát?

Túlsúlyosan is vállalhatok babát?

Figyelt kérdés

Sokat lebeszélnek róla,mert állítólag ezzel veszélyeztetném a kicsit és magamat is.Könnyű mondani,hogy fogyjak le,de egyszerűen nem sikerül.Rengeteg dologgal próbálkoztam már,de maximum 2-3 kg megy le.Hiába akarom nagyon,nem megy.Babát viszont szeretnék.Mik az esélyeim?Mivel lesz másabb a terhességem mint egy átlagos testalkatú anyának?

Van ismerősöm aki 120 kg volt és úgy esett teherbe,de vele nem igazán vagyok úgy beszélő viszonyban,hogy bármit is megkérdezhessek tőle.


2011. szept. 9. 14:02
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
A PCO-s csaj vagyok. Én márciusban megyek endokrinológushoz,már rájöttem,h ez nélkül nem fog menni. És engem is érdekelne kedves kérdező,h azóta mi történt veled?
2012. febr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!