Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A masodik babankra keszulunk,...

A masodik babankra keszulunk, de mar lassan 1 eve nem akar oszejonni sajnos, van itt olyan kozuletek akinek a masodik babaja, sokara jott osze? Es mit csinaltatok mentettek dokihoz?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szia. mi is elég sokat (számunkra sokat) gyúrtunk mire összejött a második törpe. 10 hónap telt el és addigra minden vizsgálatot megcsináltunk ami ilyenkor szükséges. Hormonszint ,rákszűrés,párom spermáinak megvizsgálása,vérkép...minden eredmény tökéletes volt. ugy hogy az következett hogy nem ez a projekt az elsődleges cél...elkezdtem dolgozni (ekkor mult 3 az első töki) aug 26 volt a munkábaállásom dátuma és szept 15.-én derült ki hogy 5 hetes pocis vagyok...

az én dokim azt mondta kár lett volna kezelni mindeféle hormon bigyóval,ez kellet hogy ne görcsöljünk már a témán,ezt ő nem tudja felírni. Szóval nem elkeseredni és feladni...jönni fog csak nyugi...(tudom mi már könyen beszélünk)

Sok sikert 34 hetes pocis:D

2009. ápr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

gratulalok:) jaj de jo!

en a lanyommal nagyon hamar az elso honapba terhes lettem, de a masodik baba ugy tunik varat magara:) de nem adjuk fel szerintem nalunk is a gorcsoles a stresz, gatolja a teherbe esesemet! a doki is mondta. nem fogok gorcsosen ezen ragodni, el fogom massal foglalni magam. elvegre van egy gyonyoru 2 eves lanyom akit mindennel jobban szeretek:)

2009. ápr. 8. 19:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!Mi 17 hónapig próbálkoztunk, mire összejött. Minden renden volt mindkettőnknél, és mésem akart hamarabb jönni, de most ott alszik az ágyában, a két hónapos manó.Megérte kivárni.
2009. ápr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én is várom már nagyon a tesót, mi 6. hónapja próbálkozunk. A ciklusaim teljesen meg vannak bolondulva, amiket érzek, meg ahány naposak, ilyen nem volt soha. Mindig 30-31 napos ciklusaim voltak, most meg megjön 25,27 napra mindig van valami alhasi fájdalmam. Na mindegy, két hét múlva megyek orvoshoz, kezdődik nálunk is a kivizsgálás. Valahol nyugodt vagyok, mert tudom ha egyszer összejött, akkor sikerül mégegyszer.

Csak idegesítő, hogy a környezetemben akikkel egyidőben szültem, majdnem mindenhol jön már a tesó.

2009. ápr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hat teljesen megeertelek! en is voltam a dokimnal akinel szultem,adott gyogyszert ami megnoveli a teherbe esesem eselyet de meg nem valtottam ki :S szeretnenk termeszetesen teherbe esni,az elso gyerekemmel rogton az lettem!
2009. ápr. 9. 04:18
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi fél évig próbálkoztunk a tesóval, nem jött....a ciklusaim elég rendszertelenek voltak, 25-32 nap közöttiek (előtte tök jó, 27-28 naposak), és sokáig tartott a mensi. 3-4 nap barnázás, utána 3 nap vérzés, utána "levezető" 3 nap barnázás. Szóval felborultak a dolgok. A baba pedig nem jött. Elmentem dokihoz, aki felírt Norcolutot, hogy rendbetegye a ciklusomat, ill. kétféle hüvelykúpot, mert szerinte volt egy kis gyulladásom..Én nem éreztem semmit, max egy kicsit több folyásom volt. A norcolutot nem váltottam ki amikor kellett volna (elfelejtődött), viszont a kúpokat használtam, az utána következő ciklusom tök normális volt (27 napra, 4 napig tartott. Ez volt november 8.-án, azóta nem jött meg:DDD Szerintem nálunk ez a láthatatlan hüvelygyuszi volt a "bűnös"

Üdv

21+5 napos pocis:)

2009. ápr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

jaa nalam is talalt a doki egy kis gyulladast kaptam ra gyogyszert, kivancsi leszek hogy ezutan sem fog sikerulni?

de en ugy gondolom hogy nalunk a stresz miatt nem akar jonni:(

2009. ápr. 9. 17:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Hinni kell abban, hogy sikerülni fog. Ha egyszer már tényleg sikerült akkor még egyszer fog. De kell menni vizsgálatokra is, mert kitudja, lehet csak valami gyógyszer kell és kész. Szóval azért foglalkozni kell a dologgal. De ha görcsölök és megfeszülök, akkor sem tudok teherbe esni. Majd jön a baba, amikor akar!
2009. ápr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!