Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Diétát hogy csináltátok a...

Diétát hogy csináltátok a gyermekáldás érdekében?

Figyelt kérdés

Azoktól kérdezném, akiknek inzulinprobléma/cukor miatt volt rendszertelen a mensiük és diétáztak, hogy pontosan hogy néz ki egy ilyen diéta? Kellett gyógyszert is szednetek vagy elég volt a diéta?

Eredmény volt-e és ha igen, mennyi időn belül?

Hogy jöttetek rá, hogy ez a gond? Endokrinológus kezelt vagy nőgyógyász?

Tehát minden érdekelne ezzel kapcsolatban...

Köszönöm!


2011. febr. 14. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem pont ez a problémám. Lombik előtt álok és 10,3 volt az értékem a cukorterheléses vérvételen. A körzeti viszont azt mondta erre nincs gyógyszer (ami mondjuk nem igaz) és hogy ő csak 11 felett foglalkozik ezzel. De javasolja a diétát és a mozgást. Ezért úgy döntöttem, hogy visszamegyek a lombikos dokimhoz, mert nekem egy hónapom van rá, hogy helyrejöjjek és nem hinném, hogy ennyi idő alatt diétával, mozgással megoldanám ezt. Ha diétázni szeretnél érdemes sok zöldséget enni, kevés burgonyát, barna rízst köretnek. Grill húsikat. Sok folyadékot inni. Érdemes a net-en több honlapot is átnézned, hogy az alapján tudd összeállítani az étrendedet, hogy mi az amit Te szeretsz enni. Legalábbis nekem sokáig kellett böngésznem, mert pont azokat az ételeket nem szeretem, amiket javasolnak. :-)
2011. febr. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!
2011. febr. 16. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!