Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jó e terhesség közben szexelni...

Jó e terhesség közben szexelni? Illetve irjatok amit ti csináltatok

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Én szerettem, a párom is szerencsére. Mondjuk mi a gyerekek előtt is nagyon sokat voltunk együtt, nem csökkent az idő múlásával.
2011. márc. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi is sokat voltunk együtt. Amúgy is nagy az éhségem, de a várandósság alatt kb megduplázódott (: Csak az utolsó 3 hétben csökkent ez a keresztcsonti fájdalmam miatt.

Szülés után meg 5. napon is kívántam a párom már csak hát na...

Mi főleg állva voltunk együtt, vagy oldalt fekve, ésszerűen hátulról.

2011. márc. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
addig, amíg nem nő olyan nagyra a pocak, hogy "útban legyen", nem kell semmit sem másképp vagy máshogy csinálni ;)
2011. márc. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hat akkor itt egy ellenpelda. Nekem a terhesseg kozepetol a vegeig mar baromira nem esett jol. Nem tudtam elelvezni, tiszta mehosszehuzodasaim lettek tole, es ugy ereztem nyomnom kell, mint szules kozben. Nagyon gaz. Emiatt nem is probalkoztunk sokszor. EGyszer elveztem el, kifli-pozicioban, oldalt fekve es szepen lassan. Lehet csak en voltam a pancser. De mar elore felek mi lesz kovetkezo terhessegnel. :( JA es nem a kivanassal volt a gond, az megvolt.
2011. márc. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nincs vele semmi probléma szerintem, teljesen jó. Az utolsó hónapban azért nem kéne nehogy kicsusszon a gyerek közben!
2011. nov. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!