Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináltatok már ovutesztet...

Csináltatok már ovutesztet délelőtti pisiből?

Figyelt kérdés
Nem jóstesztre gondolok!
2011. ápr. 7. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen,és sokkal értékelhetőbb volt,mint az esti.Délelőtt 10-kor,11-kor,délben,és még délután is csináltam már jó párszor.
2011. ápr. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Akkor kipróbálom! Hátha!

2011. ápr. 7. 10:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok!Próbáld csak ki nyugodtan,én is itt olvastam hogy valaki próbálta.Nekem volt olyan hogy délelőtt olyan egyértelmű pozitív volt,mint még este soha.Gyönyörű,nagyon erős csík,este meg nem volt olyan erős.
2011. ápr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Mégegyet kérdeznék, ha nem gond! Elvileg tegnap volt ovum! De tegnap nem csináltam tesztet, csak éreztem, mert nagyon szurkáltam, görcsöltem, mensis érzésem volt! A mai teszt egyértelmű nega! Tegnap előtt voltam együtt a férjemmel, mert elutazott. Viszont most nem tudom,hogy tegnap volt ovum vagy ma van! Én marha kihagytam a tegnapot! Viszont ma is érzek egy pici feszítő érzést a petefészkemben! Ha tegnapelőtt voltunk együtt szerinted még jó lehet?

Egyáltalán mi számít negának? A mostani teszten nagyon halvány a teszt csík!

2011. ápr. 7. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!