Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet mégse vagyok terhes?

Picsusz kérdése:

Lehet mégse vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 30.napomon,és a tesztem negatív lett.Pedig jókor voltunk 1ütt,clostit szedek,1hete megjön érzésem van+fáj a mellem(sose szokott),de semmi.Talán hamar csináltam meg a tesztet?
2011. jún. 26. 17:33
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Szia első!Mi már majdnem 1éve.De mint nemrég kiderült,hiába volt,mert a closty elött nem volt peteérésem.Ami hihetetlen volt mert elötte sose volt gond a mensimmel,de ezt már tudod.Gyereket már elötte is szerettem volna,mindig is családcentrikus voltam.De sajnos ma megjött.Pedig azt hittem már az első closty is segíteni fog.Na meg a tünetek.Soha nem volt még ilyen mensi elött,ezért is hittem most benne.Pedig nem görcsöltem rá a témára,próbáltam nem is gondolni rá.És mégse.Nagyon becsapott a testem.Tünetekre nem alapozok mégegyszer.Holnap megyek iratni a 2.adag clostyt.De azt nem értem ha minden rendben van,peteérésem is volt,időbe voltunk 1ütt,mégse jött össze.De nem szomorkodom.Tudom,h.nekem is lesz,csak nem olyan könnyen,mint másnak.Amugy 33napra jött meg.Azért volt negatív a tesztem 3napja.Te hanyadik napodon vagy?Tüneteket nem kérdezek,mert látod nekem se jött be.És ti mióta szeretnétek babát?
2011. jún. 30. 00:06
 22/23 anonim ***** válasza:
Első!Ma vagyok a 32.napon és nekem is megjött!Sajnálom...!Mindkettőnket!Mi lassan 2 éve szeretnénk kisbabát és mindkettőnknél minden rendben van csak Ő nem jön..!
2011. jún. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Ne aggodj!Sikerülni fog nekünk is.Drukkolok neked!Én mától szedem a 2.closty kúrát.
2011. júl. 1. 10:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!