Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki járt úgy, hogy clostyt...

Valaki járt úgy, hogy clostyt szedett, nem jött meg neki egyáltalán és mégse volt terhes?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
az szomoru lenne ha ilyesmi megtortenne mert az orvosnak adnia kell a closty melle duphastont hogy vastagodjon a mehnyalkahartya mert a closty elvekonyitja. napi 2x1-et 10 napon at a ciklus 16.napjatol a 26. napig, majd jon egy par napos szunet amikor kell tesztelni es ha pozitiv es szukseges akkor folyatatni a duphastont. Ha nem sikerult a teherbeeses akkor a duphaston abbahagyasa utan 3-5 nap es kezdodnek a veres napok.
2010. dec. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én nem kaptam ilyen gyógyszert mellé :S

hűha...

Érdekes.

2010. dec. 1. 20:01
 3/8 A kérdező kommentje:

ilyet

bocsi

2010. dec. 1. 20:01
 4/8 anonim ***** válasza:
szia.ezt a kérdést én is kiirhattam volna.Már az 50.napnál járok és sehol semmi.Ja és 26naposak a ciklusaim.A 13 napon láttak szép 3 tüszöt de nem repesztették meg és magátol sem repedt meg.Ciszta lett belöle.Én sem kaptam a closti mellé semmit.Sajnálom hogy nem mondtam a dokimnak,dehát utolag okos az ember.
2010. dec. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hűha akkor lehet hogy nekem sem repedtek meg amiket látott és ez a baj? Remélem nincs cisztám. HA mégis attól lehet pozitív a teszt?
2010. dec. 1. 20:21
 6/8 anonim ***** válasza:
elso vagyok...eleg nagy butasag volt az orvostol hogy ezt az aprosagot nem elmitettem...en szivesen mondom hogy mit kell tenned ebben az esetben de ha en kapnek ilyen valaszt valoszinuleg felnek megfogadni anelkul hogy orvos is igazolna...en azert leirom: veszel egy doboz duphastont es elkezded szedni ugy ahogy mar irtam 2x1 szemet kb. 10 napig...azert irom hogy csak kb 10 nap mert megtortenhet hogy a gyogyszer kozben elkezdesz kicsit verezni ebben az esetben abba kell hagynod es masnap, max 2 nap mulva meg fog jonni rendesen. 10 nap szedes utan mindenkeppen abba kell hagyni es varni 3-5 napot mert meg fog jonni...ez amolyan megvonasos verzes. Nagyon jol ismerem ezt a gyogyszert mert sportolo kent versenyek elott ezzel kesleltettem a havimat orvos ajanlasaval . Nem tudom elegge hangsulyozni hogy vond felelossegre az orvost mert azert tortent ez a baj mert nem irta fel a duphastont sott igy csokkentette a teherbeeses eselyet is mivel nem lesz eleg vastag a mehnyalkahartyad es nem tud beagyazodni a pici. ezen a clostys cecon enis atestem es elsore sikerult a ket gyogyszerrel...
2010. dec. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ezt lehet recept nélkül is kapni, vagy iratnom kell?

Köszönöm a segítséget :)

Hnap megejtek egy orvoslátogatást azthiszem

2010. dec. 1. 20:31
 8/8 anonim ***** válasza:
tudomasom szerint recept nelkul is lehet kapni...a legjobb dontes az orvos latogatasa...
2010. dec. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!