Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki Clostyt szed, vagy szedett...

Aki Clostyt szed, vagy szedett, okozott esetleg utóhatásként fejfájást, menzi késést, és erős alhasi fájásokat? Aki tud, írjon!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 09:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szedtem clostit 3 hónapig, mindegyik hónapban nagyon fájt a fejem 3 napon át és kb. a 14 naptól nagyon erős alhasi fájdalmam volt. A menses legkésőbb a 35. napig megjött.

2011. ápr. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én négy hónapig szedtem kb. 2 évvel ezelőtt. A fejfájásra már nem emlékszem, de az alhasi fájdalom megvolt és kitolta a mensit is.
2011. ápr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia! Először nekem is okozott nem túl erős fejfájást, de nálam inkább az álmosság és a szédülés a jellemző. Előző hónapban azért késett 2 napot, mert az 5. napon kezdtem szedni a 3. nap helyett (24-25 napos ciklusom van). A hasam nekem is fájt ovukor és az első hónapban a nem várt előtti héten végig.

Neked mennyit késett eddig? Teszteltél? Lehet, hogy baba.

2011. ápr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem teszteltem,5napja késik. Ez volt az eslő hónapom, amikor Clostyt szedtem, és ha megjönel kellene kezdeni a következő adagot,mert a dokim azt mondta nem használt a napi 1 tabletta, növeljük 2re naponta, 5 napig. Most várom,h. megjöjjön, aztán ha nem, akkor elmegyek a dokimhoz.
2011. ápr. 5. 14:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Tesztelj mindenképp,biztosan kimutatná a babát!Minden jót!
2011. ápr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2011. ápr. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Holnap megyek dokihoz, nem akarok tesztelni a csalódás miatt:( Majd megírom mit mondott.Köszi a szurkolást:)
2011. ápr. 6. 13:29
 8/10 anonim ***** válasza:
na, mizujs?
2011. ápr. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy érdeklődzs, aranyos vagy:)

Voltam dokinál, de SEMMI:( most Norcolutot szedek h. megjöjjön, aztán emeltük a Closty adagot napi 2tablettára.

Mondta a doki,h. már csak 2 hónapomvan,mert ezt a kúrát csak 3 hónapig lehet szedni,aztán ha nem segít nincs értele tovább... Gondolhatod Hogy érzem magam:(

2011. ápr. 9. 08:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, be fog indulni neked is a peteérés!
2011. ápr. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!