Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet mégse vagyok terhes?

Picsusz kérdése:

Lehet mégse vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 30.napomon,és a tesztem negatív lett.Pedig jókor voltunk 1ütt,clostit szedek,1hete megjön érzésem van+fáj a mellem(sose szokott),de semmi.Talán hamar csináltam meg a tesztet?
2011. jún. 26. 17:33
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Első!Köszi.Még most akkor várok egy pár napot.Gondolom még 1hét után a 25ös is kimutatja.Neked megjött már?
2011. jún. 27. 13:01
 12/23 anonim ***** válasza:

szia! másodi vagyok

különösebb tünetem nem volt s most sincs, annyi h enyhe székrekedés és gyakori fejfájás,de az sem vészesen. meg fáradékonyabb vagyok,de az 1 éves nagyfiam mellett már nem érek rá annyit pihenni. nekem nem volt beágyazódásos vérzésem sem, se hányinger se semmi ilyesmi...

2011. jún. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Amugy Gratulálok!Jó neked,h.már az első clostid sikeres lett.Te hanyadik napon kezdted szedni?Uh.kisérte a doki a peteérésed?
2011. jún. 27. 17:07
 14/23 anonim ***** válasza:
Első vagyok:nem jött még meg nekem sem,de sajna úgy érzem meg fog..!:-(
2011. jún. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

én a 3ik cilkusnapon kezdtem 2x1et

2ik hótol kellett volna mennem uh-ra

holnap megyek csak az első uh-ra, remélem h nem kiabáltam el s minden rendben van odabent:)

2011. jún. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Első:míg nem jön meg ne aggodj.Ha meg mégis,nincs veszve semmi sem.Tudom,hogy valakinek 1ből sikerül,másnak idő kell hozzá.Sajnos én sem a szerencsések közé tartozom.Tegnap sírtam is sokat mikor negatív lett a teszt.De ma már úgy gondolom,hogy nekem is lesz babám,csak picit több idő kell hozzá.Ugyhogy te se aggodj.Neked is lesz babád.Nekünk úgy néz ki jól meg kell dolgoznunk érte:-)
2011. jún. 27. 22:05
 17/23 A kérdező kommentje:
Második:neked csak gratulálni tudok,szerencsés vagy.Úgy írigyellek :-) És nyugodj meg,minden rendben lesz.Azért irj,az uh.után,jó?
2011. jún. 27. 22:09
 18/23 A kérdező kommentje:
Első!Nah,nállad mi újság?Nekem ma volt 1nagyon pici barna folyásom,de ennyi.Remélem nem a mensi előjele.Második:voltál uh.-n?
2011. jún. 28. 20:56
 19/23 anonim ***** válasza:

Szia!Első vagyok:nálam még mindig semmi..ismét ellőttem egy tesztet és nega..!:-(

Igen pozitívan állok a dolgokhoz,mert tudom nekem is lesz egyszer babám!

2011. jún. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
1 vagyok:mellesleg mióta próbálkoztok?
2011. jún. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!