Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor terhes vagyok vagy...

Most akkor terhes vagyok vagy nem? Én már abszoludt nem értem ezt az egészet! Már megbolondulok a tudatlanságba! Kérlek írjatok véleményeket! Tegnap voltam Ultrahangon.

Figyelt kérdés

Ezt írták a papíromra:

Norm uterus, endometrium 14mm vastag. Intrauterin terhesség egyértelműen nem látszik. Az uterus körül tágult belek. Adnexumok jelenleg nem ítélhetők meg! 2hét múlva kontroll. ez mit jelent?

azt mondta a doki hogy a méhnyálkahártya a terhességet tükrözi.Lehet egy késői pé-ből lett baba?Mert már a 49.napon vagyok?A menzimnek semmi jele!A melleim feszülnek és hányingerem is van!Várok minél több választ!Már nem bírom lelkileg ezt az egészet!


2009. márc. 18. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Már írtad ezt a kérdést, azóta sem lettünk okosabbak. Csak az idő fogja eldönteni, hogy mi van. Teszteltél?
2009. márc. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Megértem hogy kivagy. Nekem is 14mm volt a nyálkahártyám és baba volt. De ez lehet menzi előtti is. Ha a doki azt mondta lehet terhesség akkor így van, de 2 hét múlva többet tudsz majd. Addig is csinálj tesztet és ha erősödik a régebbihez akkor tuti baba van, csak még picike. Ilyenkor nem biztos hogy látnak mást a nyálkahártyán kívül.

Ne aggódj ha a teszt már egyszer pozitív volt ott a baba.:)

2009. márc. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
teszt?
2009. márc. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp csinálj már 1 tesztet!Az orvos nekem se vette észre,mert a tágult bél,amit neked is irtak amögött volt a baba.!4.hónapban bújt elő,addig azt mondták nem is vagyok terhes,pedig a tesztem is + volt.Azt ird meg mi lett a teszt eredménye!
2009. márc. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
volt egy halvány poz!Aztán egy neg.Hétfőn akarok csinálni!
2009. márc. 18. 15:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért vársz hétfőig?Mind a kettő teszted egyforma nevű volt?Ha igen,akkor vegyél 1 másik márkájút és azt csináld meg!Remélem + lesz!Szoritok neked!
2009. márc. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a qupido lett poz.A másik gabriel volt!Azért gondolom hogy késői pé volt mert halvány volt a 2.csik,ja és ma lennék 7hetes,és a doki nem látott semmit:(
2009. márc. 18. 15:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a doki nem látott semmit,reméljük legközelebb jobban kinyitja a szemét:)!
2009. márc. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!