Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérlek írjatok minél többen,...

Kérlek írjatok minél többen, volt már aki így járt?

Figyelt kérdés
Kicsivel több, mint 1 hete késik a menzeszem, 28-35 naposak a ciklusaim (35 naphoz képest késik 1 hetet).A terhességi teszt ma negatív lett.Mielőtt megjön MINDIG fáj a mellem,most egyáltalán nem.1 éve várunk a babára.Volt már,aki tünet nélkül,negatív terhességi teszttel mégis állapotos volt?
2011. máj. 17. 07:15
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Szia, jól lekaptak a 10 körmödről:)


Nekem egy héttel a késés után picit fémes íz volt a számban, ennyi. AZt hittem, szivat a szervezetem (utolsó mensi október 18, első(!) pozitív teszt november 24 - és normál, 28 napos ciklusaim vannak).


Vagyis előfordulhat bármi, de gondolom elég ritka, hogy ilyen nagy késést nem mutat ki a teszt. Attól még veled is előfordulhat, amíg nem jön meg, addig van remény:)


Majd írd meg mit mondott a nőgyógyász.

2011. máj. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!