Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valaki hasonló...

Volt már valaki hasonló helyzetben, hogy neg. volt a teszt 8 nap késés után és mégis terhes volt? Kérlek minél többen olvassátok el, minél több tapasztalat jöhet!

Figyelt kérdés
Januárban volt egy vetélésem 6 hetesen, amit műszeresen fejeztek be. Utána 25 napra jött meg és utána volt egy 30 napos ciklusom. Azt még előzménynek hozzáteszem, hogy nekem átlagosan előtte is 28-30 napos ciklusaim voltak. Azóta voltam dokinál minden rendben volt. A férjem külföldön dolgozik, ezért csak ritkán vagyunk együtt, 3 havonta. Most volt itthon április 1-én, de megbeszéltük, hogy egyelőre várunk a babócával, védekezünk. Utolsó mensim márc 11-15-ig volt,pé-m 26-a körül lehetett, mert akkor volt nyúlós folyásom. Április 1-3-ig megint csak ilyen nyúlós folyásom volt, csak egy kicsit ilyen halvány barnás. Azt gondoltam, hogy biztosan mensi lesz, de azóta se jött meg. Megszakítással voltunk együtt egyszer április 1-én és utána óvszerrel védekeztünk. Teszt tegnapelőtt neg. lett. Ma vagyok a 36-ik napon. Nekem eddig még soha nem késett. Azt mondják, hogy lehet stressztől , de nem vagyok ideges, nincs gyulladásom, se cystám. Dokihoz hétfőn megyek. Tapasztalatokat szeretnék, hogy szerintetek lehetek terhes? Nagyon örülnék, bár nagy csoda lenne. Meg képtelenség is, ugye? Páran persze azt mondják, munkatársaim, hogy a megszakítás nem védekezés és elég egy alkalom is, ha épp jókor van. Csak a teszt azért nem mutatta, mert később jött össze? Segítsetek kérlek!
2009. ápr. 16. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:

HÁÁÁÁÁÁÁÁÁt éppen lehetsz babás. Nekem jan-ban volt missed ab, aztán márc 10-én jött meg, de ápr 10-én már pozitív lett a tesztem. Azóta még 3 at csináltam, az is poz, de még dokinál nem voltam. Szóval akármi lehet. Állítólag "kaparás" után könnyebb teherbe esni.

MI a 13. a 16. és 19. napon voltunk együtt, de most sem tudom melyik katonák értek oda...

2009. ápr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Igen, ezt én is hallottam, hogy vetélés után könyebb teherbe esni. Neked gratula, ügyik voltatok! Én is nagyon örülnék neki, de úgy félek, hogy nem vagyok az. Mi a 21. napon voltunk együt, az pé-nek már kicsit késő lenne, nem?

Még kérlek válaszoljatok, hogy ki mire gondol, mitől lehet még?

2009. ápr. 16. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!