Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérlek írjatok minél többen,...

Kérlek írjatok minél többen, volt már aki így járt?

Figyelt kérdés
Kicsivel több, mint 1 hete késik a menzeszem, 28-35 naposak a ciklusaim (35 naphoz képest késik 1 hetet).A terhességi teszt ma negatív lett.Mielőtt megjön MINDIG fáj a mellem,most egyáltalán nem.1 éve várunk a babára.Volt már,aki tünet nélkül,negatív terhességi teszttel mégis állapotos volt?
2011. máj. 17. 07:15
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem tegnap volt a nemvárt első napja és nekem általában hamarabb szokott megjönni 3-4 nappal.Április 16.-án menseseltem utoljára és azóta semmi.Mi a férjemmel a peteérésemkor voltunk együtt megszakítással mert mi augusztusban szeretnénk összehozni a 3.gyerekünket.Évek óta nem védekezem és mindig megszakítással vagyunk együtt.Sosem hőmérőzöm és nem is tudom mit kell figyelni.Azt tudom hogy már több tesztet csináltam eddig 10-est is és mind negatív.Szerintem meg fog jönni nekem de azért még reménykedem.

2011. máj. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Szia!Első vagyok,tudod,akinek nem tetszett a kommentje.Pedig hidd el,mi nem vagyok orvosok,nem látunk beléd.Mesi előtt persze,tudunk így tanácsokat adni,de neked már jó ideje késik.Orvosnak kéne látnia..de Te inkább a gép előtt ücsörögsz....MÉGIS,MIT VÁRSZ TŐLÜNK?
2011. máj. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Az "első-utolsót" kérem,hogy feleslegesen ne írogasson! Inkább kopj le...Leírom még egyszer: tapasztalatokat várok, aki járt már így! Nem azt kértem, hogy valaki megmondja mit csináljak! Felfogtad...rajtad kívül szerintem ezt mindenki megértette...
2011. máj. 18. 07:11
 14/31 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdezőt nem értem! Most akkor magyarul mondjuk azt,hogy terhes vagy. Látszik is,mert abba az egy válaszba kapaszkodsz bele, aki azt írja, terhes lett.
2011. máj. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Első vagyok:)

akinek a kérdező szerint LE KÉNE KOPNIA.

Milyen kedves.....

Úgy látom én is,hogy itt csak az a jó válasz amit a kérdező hallani akar.Hát akkor tessék.:

"kedves" kérdező:MINDEN BIZONNYAL TERHES VAGY,


NINCSEN CISZTÁD(ami miatt nem jön meg)hiszen otthon valószínű ultrahangozod magad,így tudod felállítani a diagnózist.

Továbbá NINCS HORMONPROBLÉMÁD,mert vérvételt is csináltál otthon,innen tudhatod,ugyebár...

Ja és le is doktoráltál a napokban,hiszen ez a legfőbb bizonyíték,hogy TE tudod hogy TERHES VAGY,és más véleménye nem számít....

2011. máj. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.....nekem tegnap reggel lett pozitív a tesztem,majd leurik róla a csík,pedig holnapra nem várom..NEM IS FOG JÖNNI:)
2011. máj. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Látom egyre többen nem értenek...nincs olyan, amit hallani akarok! Tapasztalatokat kértem, ki járt már így...ez olyan bonyolult?!
2011. máj. 18. 09:03
 18/31 anonim ***** válasza:
De most őszintén. Ha valaki azt írja,hogy igen így járt és terhes lett, akkor megnyugtatod maga,hogy te is az vagy? Nem tök mindegy, hogy ki hogy járt? Itt most rólad van szó! Ha pár nap múlva is negatív a teszt és nem is jött meg, mindenképpen el kell menni dokihoz. Vagy jobb otthon ülni és minden nap reménykedni, hogy lehet,hogy terhes vagyok, közben meg Isten ne adja valami más miatt nem jön meg!
2011. máj. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Én tényleg nem értelek…neked miért fáj az, ha olyan emberek tapasztalatait várom, akik jártak már így??? Nem tudom jártál –e már ebben a cipőben, de nagyon rossz 1 éve várni a babára. És amikor végre nem jön meg, szeretnél minél több hozzád hasonló pozitív tapasztalatról hallani. Nem azt akarom, hogy leírják: terhes vagyok. Csak hasonló cipőben járó lányok tapasztalatait várom. Egyébként meg két hónapja voltam nőgyógyászati szűrésen, ahol elmondták, hogy semmi bajom. Se ciszta se semmi. Azért köszönöm, hogy veszed a fáradtságot és még ha ne is kedves hangnemben, de írsz.
2011. máj. 18. 10:03
 20/31 anonim ***** válasza:

Igen, jártam. És sosem dugtam homokba a fejem. Egy egészséges pontig hitettem el magammal,hogy igenis lehet baba, de volt egy pont, amikor már reálisan végig gondolva, tudtam,hogy nem. És ezen az sem változtatott,hogy valaki leírta,hogy jaj, nyugi nekem 3 hónapos terhesen vették észre,hogy az vagyok. Mert ez kb. 10 ezerből egy eset! Nem vagyok annyira "buta",hogy így becsapjam magam.

A hangnemet, meg azt hiszem, te szúrtad el elsőnek egy kommentben.

2011. máj. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!