Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérlek írjatok minél többen,...

Kérlek írjatok minél többen, volt már aki így járt?

Figyelt kérdés
Kicsivel több, mint 1 hete késik a menzeszem, 28-35 naposak a ciklusaim (35 naphoz képest késik 1 hetet).A terhességi teszt ma negatív lett.Mielőtt megjön MINDIG fáj a mellem,most egyáltalán nem.1 éve várunk a babára.Volt már,aki tünet nélkül,negatív terhességi teszttel mégis állapotos volt?
2011. máj. 17. 07:15
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Kedves utolsó,teljes mértékben egyet értek veled.

Kérdező!Mi több mint 2éve várjuk a csodát és remélem,hogy most velünk is marad:)

Nagyon is jól tudom,milyen nehéz hónapról hónapra reménykedni-bízni-majd újra "összetörni",de felállok és megrázom magam,mert újabb hónap újabb esély.Nekem nincs spontán peteérésem,clostyt szedek már elég rég óta..3szor volt biokémiai terhességem,mindháromszor mesi szerű vér vitte el egy héttel később.Legutóbb másfél hónapja.PEDIG AZ ORVOS MEGNÉZETT UH-ON 14-ES NYÁLKAHÁRTYÁM VOLT ÉS LÁTTA A FELRIZKULÁST.És mellette egy gyönyörű,44mm-es cisztát.Ami előtte kb 2hete még nem volt ott..szóval ennyi,ezt csak azért írtam,hogy vannak itt más lányok is,akiknek régóta nem sikerül a baba,de mégsem folytatnak struccpolitikát....El kell menni orvoshoz.Ha baba van,azt is fogja már látni 1hét késésnél,ha meg nincs,akkor minél előbb érdemes kideríteni az okát....ezért írtam először is ezt,nem kellett volna így reagálnod rá.Ja ,és azzal,hogy esetleg megnyugtatnak,hogy igen más is volt ilyen cipőben mint te és babája is ettneki,NEM BIZTOS HOGY UGYANAZ MIATT KÉSIK A MESID....KICSIT LEGYÉL FELELŐSÉGTELJESEBB,MERT MAJD A GYEREKNEVELÉSHEZ IS SZÜKSÉG LESZ RÁ...És most nyugodtan lepontozhatsz,mint mások is szokták,akiknek nem bó

logatok,nem mondom azt amit hallani akarnak.

2011. máj. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Nem pontozok le senkit és nem érzem, hogy elsőre flegma lettem volna…csak tényleg tapasztalatokat vártam és nem érzem magam amiatt butának, mert még várok egy hetet…ugyanis semmilyen tünetem nincs a menzesz kimaradásán kívül…köszönöm a válaszokat, jobban örültem volna, ha tényleg csak szimpla tapasztalatok érkeznek és nem kioktató, ledegradáló gondolatokat kapok.
2011. máj. 18. 10:55
 23/31 anonim ***** válasza:

Akkor várjál! De nyilván egyébként is vártál volna. Akkor nem mindegy,hogy ki mit ír? Ígyse-úgyse mentél volna hamarabb dokihoz gondolom!

Senki nem akart kioktatni! Pusztán felebaráti aggodalomból és jótanáccsal írtuk,hogy egy orvos biztosabb lenne. Erre te nem éppen intelligens hangnemben, leegyszerűsítve elküldted ezeket a sunyiba. Továbbra is a gondolom,hogy azért, mert nem azt írták, ami hallani akarsz!

Nézz egy kicsit magadba és ne támadj, amikor senki nem mondott neked rosszat, pusztán jóindulatból javasolt valamit.

2011. máj. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó:) Ott a pont:)
2011. máj. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt a kérdést! Tanulságosak a válaszok!


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2011. máj. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Na jó feladom...köszi a "tapasztalatokat"...
2011. máj. 18. 11:46
 27/31 anonim ***** válasza:
nagyon jó ez a link amit idetettél:)))))
2011. máj. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Tapasztalat: nem vagy terhes!
2011. máj. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Szia. Én vagyok, akit kérdeztél, hogy volt-e tünetem a negatív tesztek mellett, amikor terhes voltam. Annyi volt, hogy rágyújtottam, és rossz íze volt a ciginek. Semi más. De az egész terhesség alatt nem volt se reggeli rosszullétem, se semmi.

Egyébként, most megint ilyen helyzetben vagyok. Késik, a terhességi teszt negatív, úgyhogy mellette próbálok ovuteszttel jóstesztelni, mivel úgy néz ki nálam később/lassabban termelődik a hcg. Ja, és ovum és nagyon későn van a 20 nap után, úgyhogy a "késés" relatív... Jövő héten megyek dokihoz, akkor majd kiderül.

Minden jót neked!

2011. máj. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Az utolsónak nagyon szépen köszönöm a válaszát, kedves vagy, hogy írtál. Nekem sincs semmi tünetem, jövő héten meglátogatom én is a nőgyógyászomat. Minden jót Neked is:-)
2011. máj. 19. 16:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!