Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit mondjak a munkahelyemen,...

Mit mondjak a munkahelyemen, hova megyek?

Figyelt kérdés

Jövőhéten megyek abortuszra, és abban a kórházban dolgozom ápolónőként ahol lesz a beavatkozás,csak nem a nőgyógyászati osztályon. És nem tudom mit mondjak, hogy hova megyek 2 napra, miért kell a szabadság. Persze nem lennék köteles megmondani, hogy miért kell szabira mennem, de mivel nem nagyon akarnak sose elemgedni ezért valami indokot ki kell találnom, de az igazat pedig nem szeretném megmondani a főnökömnek.

Olyan válaszokat szeretnék kapni ami a kérdéshez kapcsolódik nem pedig támadásokat az abortusz miatt,mert higyje el nekem mindenki, hogy meg van rá az okom amiért sajnos ezt kell választanom.:(


2011. márc. 20. 10:19
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam, azt mondom cisztám van.

Remélem meglátogatni nem akarnak majd.

2011. márc. 20. 11:07
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

a számítógépes rendszerből kiderül, ugyhogy jobb ha nem találsz ki meséket.

Ha ott dolgozol tudhatnád....

2011. márc. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Valóban ott van a rendszerbe minden és évekig ott lesz. Szerintem nem kell ezt megmagyarázni még a főnöknek sem,és így hazudni sem fogsz.
2011. márc. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
64%
Miért tart 2 napig? Én sajnos elvetéltem és utána egészségügyi kaparás volt, durván 10 perc, és utána 1 óra múlva mentem haza!
2011. márc. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy két napig tart, de azért csak nem megy vissza egy óra múlva dolgozni.
2011. márc. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
ja amugy meg a kórházi pletyka gyorsabb a fénysebességnél, igy is ugy is elmondja valaki a nőgyógy osztályról. Másnem a főnővéri éretkezleten jó téma lehet. Szerintem kerüld el ennek az esélyét.
2011. márc. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

szerintem is jobban jársz ha elmondod ha rákérdeznek hogy miért is kell neked egészségügyi okokból szabi, mert ha utólag derül ki az elég gáz...

Őszintén sajnálom h így alakult a helyzeted.

2011. márc. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Sajnalom, hogy ilyen nehez helyzetbe kerultel!! Az abortusz onmagaban rossz, nem hogy ha meg egeszsegugyi dolgozo valaki es a sajat munkahelyen, tehat sajat korhazaban kerul sor a mutetre. Kitartast neked! Azt sajnos nem tudom, hogy mit mondjal, de ha kitalalsz valami mondva csinalt indokot, szerintem ugyanugy rajonnek, titoktartas ide vagy oda, max. a hatad mogod kibeszelnek. De senkinek semmi koze hozza! Ne bankodj most ezen, jobb ugyse lesz. Ha valaki rakerdez, nem akarsz errol beszelgetni es kesz.
2011. márc. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát, ha megkérdezik, mondd el. Senkinek semmi köze ahhoz, hogy te abortusz mellett döntesz. Ezzel mind gondolok a válaszolókra, mind a főnöködre, aki csúnyán nézne rád. Nem tudom, milyen viszonyban vagytok, de nincs joga vájkálni a magánéletedben, hiába a főnököd, magyarán ha annyit mondasz neki, hogy betegszabit szeretnél, akkor kérdések nélkül köteles megadni. De 1 napnál nem tart tovább, és ebbe a lábadozás is benne van.
2011. márc. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!