Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 14 hetes terhes vagyok. Jövő...

14 hetes terhes vagyok. Jövő héten szeretnék itthon maradni. Mit mondjak a munkahelyemen, miért nem megyek be dolgozni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elvileg nem kérdezhetnék meg, mégis mindig kíváncsiskodnak. Van esetleg egy jó ötletetek? Nem akarok túl "átlátszó" dolgot kitalálni. Köszi!
2008. dec. 7. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha megmondanád, hogy babát vársz? Előbb utóbb úgy is észreveszik.
2008. dec. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy, de már tudják. :-)

Bocsi, ha félreérthetőnek írtam a kérdést.

Az az igazság, hogy nagyon fáradékony vagyok és jó lenne egy kis pihenés. De ezt mégsem mondhatom nekik.

2008. dec. 7. 17:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
amikor betelefonálsz mondd egyszerűen azt, hogy nem érzed jól magad. Maradj csak otthon, le vannak tojva a melóhelyeden! Te most fontosabb vagy mindennél! A háziorvos meg simán kiír téged!
2008. dec. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is csináld úgy, hogy reggel betelefonálsz, hogy rosszul vagy, hánysz, stb.. a háziorvos simán kiír egy hétre, utána meg viszed a melóhelyre a táppénzes papírt. kész.
2008. dec. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már ilyenkor itthon voltam,végleg.Azt mondtam az orvosom így látta a legjobbnak mindkettőnk érdekében.Gondolj bele ez az utolsó alkalom,hogy pihenj és magaddal foglalkoz.Persze csak ha megteheted a mai világban.
2008. dec. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!