Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit mondjak a munkahelyemen?

Mit mondjak a munkahelyemen?

Figyelt kérdés
12 hetes terhes vagyok. A munkahelyemen a közvetlen főnököm már tud a babáról, de a vezetőségnek jövő héten mondjuk el. Rákövetkező héten szeretnék elmenni 2 hét táppénzre, amire a háziorvosommal szeretném kiíratni magam családi okok miatt. Mit mondjak a munkahelyemen, hogy miért kell 2 hétig otthon maradnom?
2010. okt. 15. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Családi okok miatt és kész,a többihez semmi közük.
2010. okt. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

MOndd azt, hogy nem vagy jól, hánysz, gyenge vagy, becsípődött a derekad.

(nekem ezek voltak az elején, volt, hogy fel sem tudtam kelni)

2010. okt. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Családi okokat bent nem mondhatok, pláne úgy, hogy táppénzre szeretnék elmenni. Eddig meg nem voltam egyszer se rosszul. Arra gondoltam, hogy azt mondom, hogy az ultrahangon láttak egy kis bevérzést, és pihennem kell, illetve be kell járnom a kórházba magnézium kúrára. Ez szerintetek hihető?
2010. okt. 15. 21:02
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!

Hihető de ne fesd az ördögöt a falra!

Egyszerüen menj el táppénzre. Ha kérdezik, hogy mért akkor meg vagy fázva ennyi nem kell ezt túl komplikálni:)

2010. okt. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!