Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jovo hetfon kell eloszor...

Jovo hetfon kell eloszor bemennem pozitiv tesztek utan dokihoz. Delutan 3-ra kell mennem. Mit mondjak a munkahelyemen? Miert kell dokihoz mennem?

Figyelt kérdés
Minel tobb otletet varok. Azt nem akarom egyenlore megmondani, miert is megyek.
2008. okt. 13. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz mész, mert csináltattál egy vizeletvizsgálatot és nem minden eredményed lett jó, most mész megbeszélni a részleteket a további teendőkről. ;)
2008. okt. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell indokolnod? nem elég hogy dolgod van?

mond azt mostanában rosszul érzed magad ami mostmár aggaszt. és mikor bejelented hogy terhes vagy akkor azt fogják mondani biztos azért volt mostanában rosszul.

2008. okt. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én pont így vagyok, hogy + teszt után jövőhéten kell elmennem dokihoz. Mivel még sok szabim van fél nap szabit vettem ki. Azt mondtam, hogy ügyintézni valóm van (sőt ha szabira mész sokan nem is fritatják, hogy miért is).

Vagy mond azt, hogy influenza védő elleni oltás miatt mész.

VAgy azt, hogy családtagot kisérsz el.

Boldog babavárást:-)

2008. okt. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nőgyógyászati problémát vizsgálnak ki. nincs semmi gond, ne aggódjon, de jobb a biztonság.

ez féligazság, ha nem akarsz igazat mondani, legalabb ne hazudj teljesen :)

2008. okt. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Mondd azt fáj a fogad, fogorvoshoz kell menned,s mikor majd legközelebb is mész dokihoz, vagy vérvételre, tudsz majd ismét erre hivatkozni, hogy fogorvoshoz jársz.
2008. okt. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ha nőgyógyászati vizsgálatra hivatkozol (mondjuk rákszűrés stb.) abba a férfi főnökök úgyis belepirulnak és nem faggatnak tovább...:-))))
2008. okt. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!