Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem májfolt, mi lehet még?...

Ha nem májfolt, mi lehet még? Még nem jutottam el a védőnőhőz, de itt a munkahelyemen azt mondják a karomon levő barna foltra, hogy nem májfolt.

Figyelt kérdés

hogy az csak arcon, nyakon, mellkason jön ki.ez igaz?

gondolok valami mérgezésre, de mitől?babóm szerintem jól van , rendesen mocorog.

csak kicsit görcsölgetek, meg a derekam fáj.34hetes vagyok.én megőrülök délutánig míg eljutok a védőnőhöz, hogy nézze meg a foltomat:(


2008. jún. 12. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Jesszusom, nyugodj meg!

PErsze, hogy lehet májfolt.

Mi mérgezett volna meg?

És gratulálok az okos kollegáknak, hogy igy beilyesztenek:-(

Hívd fel a védőnőd, vagy a dokid, biztos megnyugtat.

Májfolt valóban az arcon jön ki legtöbbször, de ez nem azt jelenti, hogy a karodon nem lehet.

Baj biztos nincs, ne félj!:-)

Ne hagyd magad megilyeszteni!

2008. jún. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is vannak foltok a karomon és a lábamon is,ami terhesség alatt jött ki.ne aggódj,csak beindultak a pigmentek!!!
2008. jún. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm, akkor nem őrülök meg, de azért majd megmutatom a védőnőnek.
2008. jún. 12. 14:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!