Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg el lehet vetélni a...

Tényleg el lehet vetélni a sok idegeskedéstöl?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Van rá esély igen!
2011. márc. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. márc. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha idegeskedés miatt elmegy a baba,akkor az már eleve nem egy erős terhesség.Sokan nem is hinnék,mennyi mindent kibír egy várandós szervezet.
2011. márc. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
El lehet.
2011. márc. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elég erős, vagy hosszan tartó behatásnak kell lennie, de el lehet. Inkább a babára hat ki, alapjáraton ideges természetű lesz... Én is az vagyok...
2011. márc. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első és második terhességem elején is borzasztó rossz dolgokat kellett átnélnem, az idegösszeroppanás szélén álltam, de hál'IStennek nem történt semmi.

Ha erős a terhesség marad, de persze tanácsosabb inkább kerülni az idegeskedést.

2011. márc. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Konkrétan ettől nem.

Még a szülészorvosok is azt mondják, hogy ha egy baba maradni akar, akkor az anyuka akármit csinálhat, még az elsőről is leugorhat, akkor is megmarad, semmi baja nem lesz a magzatnak!

Ha pedig menni akar, szintén akármit tehetnek, nem tudják megakadályozni.

Ez így durván hangzik, de sajnos 99%-ban igaz!

Nálam is így volt: az első 20 hétben nagyon sokat idegeskedtem, dühkitöréseim is voltak (családi, munkahelyi, iskolai problémák miatt, egyszerűen nem tudtam másképp reagálni, pedig veszélyeztetett terhes voltam, mert nehezen jött össze a baba és krónikus betegségem is van...) és a picimnek semmi baja nem lett, időre született; most öt hós nyugodt pici fiú.

2011. márc. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!