Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Idegeskedéstől kimaradhat...

Idegeskedéstől kimaradhat több, mint 2 hónapig a menzesz?

Figyelt kérdés
2009. dec. 31. 10:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sztem igen, de ha csináltál tesztet és negatív és a köv. hónapban sem jön meg, menj orvoshoz, mert sok minden más is lehet a háttérben.
2009. dec. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Petefészek-ciszta?? :(
2009. dec. 31. 11:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen az is lehet!Nekem az volt!
2009. dec. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A cisztáktól sem kell annyira félni, és sokkal jobb, ha előbb kiderül és nem évekig teszel úgy, mint ha semmi gond nem lenne. Minél előbb megtudod, mi a baj, annál előbb rende is tudsz jönni!!! Stressztől 2 hónap? Szerintem túl sok. Sajnálom!
2009. dec. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2.válaszolónak: és neked is az csak volt a tünete, hogy kimaradt a menzid? Úgy értem, hogy semmi fájdalom, vagy ilyesmi? Mert nekem még sosem maradt ki, és félek, hogy ciszta...
2009. dec. 31. 17:11
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia!2. vagyok!Igen így volt!Semmi fájdalom...csak kimaradt!Először azt hittem babás vagyok,de nem az volt!De ne félj tőle,mert 90 %-ban magától fel szokot szívódni!Semmi baj nem lesz!Csinálj tesztet,hogy nincs e baba?És menj dokihoz!
2009. dec. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak azért félek, mert egyrészt babát szerettem volna, másrészt ha ciszta, akkor mégnehezebb lesz a baba... Már így is 1 éve várjuk... :(
2009. dec. 31. 20:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia!A 2.vagyok!Nekem 5 év után jött a baba!És nem emiatt!!!Szóval ezen ne parázz!De ha már egy éve nem jön,akkor ne kínozd magad tovább!Járj a végére!Menjetek dokihoz!De a pároddal kezdjétek!Mert az sokkal egyszerűbb!Ha Ő rendben van,akkor jöhetsz Te!Mert én úgy kezdtem,hogy én mentem először,és hülyére gyógyszereztek,meg vizsgáltak,mire kiderült,hogy nála van a gond!Egy pasit 10 perc alatt kivizsgálnak!Míg egy nőt van,hogy hónapok!Sok sikert!És mielőbbi babázást!Üdv:12 heteske
2010. jan. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én tavaly csak stresszes honapokat éltem meg a munkahelyem miatt.Volt olyan honapom hogy a megbeszélések utánni napon csak ugy elöntött a vér,vagy csak késett.elkezdtem inni egy ciklus rendezö teát amit a Welnesscafé szakértöi oldalán Koronczo Aniko ajánlott a hasonlo esetekre.

Palástfü 2 egység

cickafark 2 "

citromfü 1 "

ánizs vagy édeskömény 1 egység

orbáncfü 1 "

2,5 dl vizhez 1 teás kanálnyi mennyiség

Én ezt iszom ,és mellé barátcserjét szedek.Az utolso ciklusomnál határozott pé-t tapasztaltam,a tankönyvekben leirt tünetekkel /csak sajnos a papa nem volt elérhetö közelségben,igy ez a honap kimaradt./és egy normál mensest.

2010. jan. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. jan. 1. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!