Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kimaradhat szülés után a...

Kimaradhat szülés után a mensi, ha már megjött?

Figyelt kérdés
4éves a fiam,4 hónapos a lányom.1 hónapja megjött,tüneteim vannak,hasfájás,meg hasonlók,de hol késik a mensi?tudom,hogy terhes is lehetek.Lehet,hogy ilyenkor nem pontos még?A párom örülne egy picinek,én kevésbé.
2009. nov. 7. 08:30
 1/2 anonim ***** válasza:
egy év kell, hogy visszaálljon a ciklus, ha nem vagy terhes akkor is. ha szoptatsz, akkor nem biztos hogy egyáltalán újra megjön addig. én három hónappal szülés után mensiztem, aztán utána egy évre rá....a szoptatás okozta, amikor az elején megjött valószínűleg kevesebb volt a tejem és az okozta. amikor végül megjött előszőr hosszabb ciklusaim voltak, majd 4 hónap alatt állt be normálisra.
2009. nov. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 2008.12.12-én szültem,februárban jött meg először,majd májusban,azóta pedig csak 2-szer!rendszeresen járok a dokimhoz,azt mondja,normális!Bár én szülés óta nagyon görcsölök,ha megvan,ezelőtt meg észre sem vettem!
2009. nov. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!