Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki az aki keddre nem várja?...

Ki az aki keddre nem várja? Vannak tünetek?

Figyelt kérdés

Én keddre nem várom. Sajnos 1 hete beteg lettem, lázam is volt, elég magas, így nem sok reményem van. :(

Annyi tünetem van, hogy fáj a mellem, de oldalt, nem a mellbimbó. (bár tegnap jobban fájt)


2009. febr. 21. 11:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem sem jött, de holnap tuti megjön a hőm ma reggel leesett.
2009. febr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nekem még nem jött meg, de nem reménykedek! semmi tünetem nincs sajna :(

Nagyon olyan érzésem, hogy meg fog jönni :(

De aki azt írta, hogy nagyon fáj a melle, annak nagyon bíztató a helyzete!!!!!!!

A többieket sajnálom, de ne adjátok fel csajok!!!!!!

2009. febr. 24. 16:11
 13/16 anonim ***** válasza:
Az vagyok, aki meglepodne, hogy terhes. na most ilyenkor mi van? eddig voltak mensis/koraterhes tunetek, ma reggelre minden elmult, se mellfeszules, se puffadas, mindjart megjon erzes, semmmmmi. viszont mensi se...
2009. febr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A vasárnapos vagyok. Akinek nem jött meg eddig, az szerintem simán reménykedhet!

Miért nem teszteltek? :)

2009. febr. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Tegnap este megjött :(

Hát, ha elmúltak a tünetek, akkor lehet, hogy meg fog jönni...De azért szorítok!

2009. febr. 25. 16:12
 16/16 anonim ***** válasza:
Na, nekem is megjott. ajajajaj, fura a szervezet, megint jol becsapott. :))) legkozelebb akkor irok, ha van pozitiv tesztem, a jeleket sem nem veszem addig tudomasul, addig is minden jot mindenkinek. :)))
2009. febr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!