Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki keddre azaz 5. ére...

Van aki keddre azaz 5. ére Nem várja? Vannak tünetek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 13:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én nem várok 5.-ére gyereket és kicsit fáj a fejem

vagy most mivan?!:D

2010. jan. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A kérdés az,hogy ki nem várja a menzeszét keddre és esetleg van-e tünete vagy teszt vagy valami.
2010. jan. 1. 13:59
 3/12 anonim ***** válasza:

Hétfőre vagy keddre "nem várom". Nekem már a megszokott PMS tünetek vannak, de azért még reménykedem.

Ebben a hónapban Clostilbegyttel stimuláltak, remélem segített.

Van görbéd?

2010. jan. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, ez a görbém:


[link]

2010. jan. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nincs görbém,de tünetem annál több.Te mikor tesztelsz?
2010. jan. 1. 18:18
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia! Holnap reggel tesztelek.

Nekem a melleim és a mellbimbóim érzékenyek nagyon. Görcsölget a hasam, ezért félek, hogy megjön. Habár 2 nappal ezelőtt hánytam és aznap pecsételő vérzésem is volt, de ez még semmit sem jelent, még bármi lehet belőle.

Már 6 hónapja, hogy próbálkozunk, de nem akar jönni a baba.

Neked milyen tüneteid vannak?

2010. jan. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekem is fáj a mellem és a bimbó is.Nappal még nem olyan vészes de este mikor leveszem a melltartot leszakad, fáj.A pocimat is érzem.Néha szúrkál néha meg úgy érzem mintha feszülne.És esténként olyan melegség tölti el.Mi lehet ez?Úgy érzem most sikerült,viszont én h...ma csináltam egy tesztet és nega lett.Te csináltál?

2010. jan. 2. 08:02
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Reggel csináltam egy tesztet kíváncsiságból (10-es érzékenységűt), nekem is negatív lett.

Remélem, hogy csak korai volt a tesztelés.

2010. jan. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én 25-öst csináltam én is kiváncsiságból,de úgy jártam mint te.Szerintem korai volt tesztelnünk.Neked mikor volt péd.?
2010. jan. 2. 10:02
 10/12 anonim ***** válasza:

A nődokim 2 domináns tüszőt látott, az egyik 21.-én, vagyis a 16. ciklusnapomon repedt meg, a másik kb. 3 nap múlva.

A doki esélyt látott arra, hogy teherbe esem, de én már érzem, hogy most sem sikerült :(

Görcsölget a hasam, mindig így kezdődik :(

2010. jan. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!