Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki az aki keddre nem várja?...

Ki az aki keddre nem várja? Vannak tünetek?

Figyelt kérdés

Én keddre nem várom. Sajnos 1 hete beteg lettem, lázam is volt, elég magas, így nem sok reményem van. :(

Annyi tünetem van, hogy fáj a mellem, de oldalt, nem a mellbimbó. (bár tegnap jobban fájt)


2009. febr. 21. 11:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én se várom keddre! Hasszurka, mellfájás, fejfájás (ált. este), barnáztam (ami lehetett akár a beágyazódás is), kicsit pufi a hasam és bizsereg. De kitudja?! Remélem a legjobbakat és drukk! :)

2009. febr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én is a keddre nem várók táborát erősítem.

Derékfájás, megjönérzés, hasszurka, fejfájás, émelygés, emelkedett hő van.

Meg negatív teszt, de nem vagyok elkeseredve, tudom, hogy korai volt ;)

Mikor teszteltek, csajok? :)

2009. febr. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Egy - tesztem már nekem is van, de keddnél előbb már semmi képpen.

2009. febr. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én nem tesztelek, csak ha már egy hetet késik.
2009. febr. 21. 13:11
 5/16 anonim ***** válasza:
en is keddre (nem) varom, eddig csak a mellem feszul oldalt. de ez tok olyan mint mensi elott...de a legfobb tunet, hogy folyton itt logok es ezen jar az agyam :)
2009. febr. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én is csatlakozom a keddre nem várók táborába.Sajna nekem tünetem nincs, néha belenyillal jobboldalt, de hát az nem túl biztató.Én sem tesztelek csak egy hét késés után, sajnos elegem lett két év alatt a - tesztekből.Irjátok meg nállatok mi lett kiváncsi vagyok.Ha nekem összejön az maga lesz a csoda, bar én nem lovalom magam bele.Minden jót nektek.
2009. febr. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem megjött:(
2009. febr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Második vagyok, nekem még tegnap megjött... :(

Majd legközelebb...

2009. febr. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
meg mindig csak mellfeszules, de az durva. a fejfajast, pici emelygest szerintem csak bekepzelem. mondjuk marhara meglepodnek, ha terhes lennek, de azt egy masik kerdes alatt fejtenem ki.
2009. febr. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Miért csodálkoznál? (már ha nem vagyok tolakodó...)

E.

2009. febr. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!